דריזין ביטוחים - ביטוחי פרט

ביטוחי פרט

ביטוח רכב

ביטוח האוטו הוא לא עסק זול קיימות עשרות חברות ביטוח שונות שמציעות מגוון סוגי ביטוחים על מנת לברור את הביטוח המשתלם ביותר צריך מומחה בתחום.
תפקידו של סוכן הביטוח למצוא לכם את המחירים והתנאים הטובים ביותר. 

ביטוח רכבי יוקרה

ניסיוננו בתחום זה והכרותינו האישית מול הגורמים הפועלים בתחום ביטוחי היוקרה בחברות הביטוח הופכות את העבודה ליעלה וזריזה וכפועל יוצא שירות איכותי ומהיר ללקוח .
 

ביטוח דירה ומשכנתא

ביטוח דירה שכורה או דירה שברשותך הוא ההגנה החשובה ביותר כנגד פגיעות ונזקים פוטנציאליים. הביטוח אמנם לא יכול למנוע את מה שעשוי לקרות חס וחלילה, אך הוא בהחלט מגן עליכם מפני נזק כלכלי ומוודא שהשקעה הכספית שעשיתם ברכושכם לא תרד לטימיון.

ביטוח נסיעות לחו"ל

חשבת, תכננת, הזמנת, שילמת, חיכית, ארזת ונסעת.
אנחנו מאחלים לך נסיעה טובה, בטוחה ומהנה.
אבל רק למקרה שחס וחלילה משהו ישתבש,חשוב לדאוג לביטוח נסיעות טוב,כדי שבחו"ל ניתן יהיה ליהנות, ללא כל דאגות.

ביטוח חיים

הייעוד העיקרי של ביטוח חיים הוא הגנה על משפחתו של המבוטח מפני הקושי הכלכלי הנלווה למקרים של מוות, נכות או מחלה קשה של המפרנס. כיום יש מגוון רחב של פוליסות אשר יכולות לשלב גם מרכיבי חסכון לשמירה על רמת החיים לאחר פרישה מהעבודה.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי נועד להעניק למבוטח כיסויים ופתרונות שונים עבור מגוון תרחישים של בעיות וסיבוכים רפואיים, אשר בעת הצורך עלולים לדרוש רכישת תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, ביצוע ניתוחים יקרים או השתלות מסובכות, קבלת טיפול רפואי בחו"ל ועוד. 

ביטוח סיעוד

טיפול סיעודי כרוך בהוצאות כלכליות גדולות מאוד, כאשר חולים סיעודיים מקבלים ממוסדות המדינה סיוע חלקי בלבד ופתרונות סיעודיים מוגבלים מאוד. 
טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: