דריזין ביטוחים - ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי נועד להעניק למבוטח כיסויים ופתרונות שונים עבור מגוון תרחישים של בעיות וסיבוכים רפואיים, אשר בעת הצורך עלולים לדרוש רכישת תרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, ביצוע ניתוחים יקרים או השתלות מסובכות, קבלת טיפול רפואי בחו"ל, ולמעשה כל תרחיש אשר אינו מכוסה על ידי חוק הבריאות הממלכתי או במסגרת ביטוחי שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים), שמכסים בעיקר את עלות הטיפול במצבים רפואיים שגרתיים יותר, לרבות חיסונים ובדיקות.

חוק הבריאות הממלכתי מבטיח לכל אזרח את הזכות לקבלת סל שירותי בריאות בסיסי, הניתן במסגרת ביטוח הבריאות של קופות החולים. עם זאת, ביטוח הבריאות על פי חוק אינו מקיף מספיק ואינו מספק כיסוי למצבים וצרכים רבים אשר עלולים חס וחלילה לעלות ואותם אי אפשר לצפות מראש.
כמו כן, מאז החלת חוק ביטוח בריאות ממלכתי באמצע שנות התשעים, חלה ירידה מתמדת בהוצאה הממשלתית על בריאות. שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן), אשר מציעות קופות החולים במסגרת תוכניות כמו "כללית מושלם", "מאוחדת עדיף" ודומיהם, אמנם מכסים שירותים רפואיים אשר כלולים במסגרת חוק הבריאות הממלכתי, למשל רפואת שיניים, אך גם הם אינם מכסים מצבי סכנת חיים. כל זאת, לצד הנתונים שמלמדים כי אדם עובר בממוצע כ-3 ניתוחים במהלך חייו, יוצרים צורך אמיתי בביטוח רפואי פרטי. ישנן סוגי פוליסות שונים של ביטוח בריאות פרטי, כאשר העיקריות הן - ביטוח בריאות לתרופות שאינן כלולות בסל התרופות (לעתים קרובות מדובר בתרופות מצילות חיים בעלות של אלפי שקלים בחודש), ביטוח מחלות קשות, וביטוח ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל, אשר בין היתר מעניק למבוטח את הפריבילגיה לבחור את המוסד הרפואי והמנתח אותם הוא מעדיף.

חשוב להדגיש את אחד היתרונות הגדולים ביותר של פוליסת ביטוח בריאות פרטי, והוא שבשעת צרה, במקרה של אירוע בריאותי חמור אשר דורש טיפול דחוף, המבוטח יוכל להתרכז בבחירת הרופא הטוב ביותר והטיפול היעיל ביותר עבורו, זאת ללא צורך בדאגה לעלויות הכספיות הכרוכות בכך, כך שבתוך כל המשבר הבריאותי והדאגות הנלוות אליו, לפחות לא יהיה טרוד מהפן הכלכלי.

על פי הנתונים, מעל 90% מכלל המבוטחים בביטוח רפואי פרטי יעשו שימוש כזה או אחר במהלך חייהם בפוליסת ביטוח הבריאות, כאשר הפעלת הביטוח יכולה לנוע החל מהחזר כספי בסך כמה מאות שקלים על טיפול רפואי פשוט ועד הצלת חיי אדם בניתוח בהול בחו"ל בעלות של כמה מאות אלפי שקלים.
לכן, בכדי לחיות בשקט נפשי ובביטחון שאפשר להתמודד עם כל מצב רפואי שעלול לקרות, על כל אדם לרכוש ביטוח בריאות פרטי, כשאצלנו ב"דריזין" תמצאו את הצוות המנוסה והקשוב ביותר, שירכיב עבורכם פוליסה באופן פרטני עם אפשרויות והרחבות שונות על פי צרכיכם האישיים, וחשוב מכל יעמוד לצדכם בשעת צרה תוך מתן שירות מהיר ואמין.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח בריאות או לפוליסה שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: