דריזין ביטוחים - ביטוח חיים

ביטוח חיים

הייעוד העיקרי של ביטוח חיים הוא הגנה על משפחתו של המבוטח מפני הקושי הכלכלי הנלווה למקרים של מוות, נכות או מחלה קשה של המפרנס. חברות הביטוח מציעות כיום מגוון רחב של פוליסות ביטוח חיים, אשר יכולות לשלב גם מרכיבי חסכון שנועדו לשמור על רמת החיים לאחר פרישה מהעבודה, כאשר כמה מהבולטות שבהן – ביטוח חיים סטנדרטי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח "ריסק" טהור, קרן פנסיה וביטוח מנהלים.
  • ביטוח חיים סטנדרטי – ביטוח החיים המקובל ביותר, אשר מבטיח פיצוי וקצבה במצב של נכות או אובדן כושר עבודה, הכנסה לאחר פרישה וחסכון לבני המשפחה במקרה של מות המבוטח.
  • ביטוח אובדן כושר עבודה – מהווה סעיף הכלול בכל פוליסת ביטוח חיים, אשר נועד להבטיח הכנסה חודשית קבועה במקרה של תאונה או מחלה קשה אשר גרמו לאובדן יכולת עבודה.
  • ביטוח "ריסק" טהור - ביטוח חיים שאינו כולל מרכיב של חסכון, המתחדש בדרך כלל מעצמו מדי שנה ומסתיים בגיל הפרישה, כך שהמוטבים מקבלים את כספי הביטוח רק במקרה של מות המבוטח.
  • קרן פנסיה או ביטוח מנהלים -  כוללים מרכיבים נוספים של הכנסה ביציאה לגמלאות, תוך השתתפות של המעסיק בהפרשת סכום חודשי לקרן או ביטוח המנהלים. לעוד מידע על קרן פנסיה וביטוח מנהלים.
סוגי ביטוח חיים נחלקים גם לפי תקופת הזמן בה הפוליסה תקפה, כאשר מצד אחד ניתן לרכוש ביטוח חיים לתקופה מוגדרת (לרוב 20-30 שנה), או מנגד ביטוח חיים המעניק כיסוי לכל החיים. לרוב, גובה הפרמיה אינו קבוע ומשתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח, כאשר ניתן לרכוש במחיר גבוה יותר ביטוח בו הפרמיה משתנה מדי 5 או 10 שנים. כמו כן, ביטוח חיים ניתן לרכוש באופן פרטי או זול יותר באופן קבוצתי (ועדי וקבוצות עובדים, עמיתי קופת גמל, חברים בתאגיד וכו').

באופן טבעי, הצהרת בריאות היא חלק מרכזי בכל פוליסת ביטוח החיים, כאשר לעיתים חברת הביטוח תבקש לצרף גם חוות דעת רפואיות ותוצאות של בדיקות רפואיות, מה שישפיע במידה רבה על גובה הפרמיה שתשולם.

אנו ב"דריזין" נרכיב עבורך את פוליסת ביטוח החיים הטובה ביותר עבורך, תוך התחשבות במקצוע שלך (ההכנסה שהוא מניב והסיכונים שעלולים לנבוע ממנו), כמו גם תחביבים אשר עלולים לכלול מרכיב של סיכון (כמו ספורט אתגרי), וכמובן מצבך הבריאותי וההיסטוריה הרפואית של משפחתך. את כל זאת יעשה צוות מסור ומנוסה, אשר עובד בצמוד עם חברות הביטוח המובילות בארץ, על מנת לנצל לטובתך את ההיצע הרחב בשוק ביטוח החיים בארץ על הצד הטוב ביותר.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח חיים או לפוליסה  שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: