ביטוח חיים

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח חיים>> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

ביטוח חיים "טהור" הוא ביטוח ריסק, העוסק במקרה של מות המבוטח, אולם קיימים ביטוחים אחרים שבמקרה מוות או מחלה יסייעו לשאריך לחיות ברווחה. ביטוח פנסיוני מאפשר לך לקבוע את המוטבים במקרה של מותך, וכמו כן ביטוח אובדן כושר עבודה, וביטוח מחלות ונכות מבטיח כיסוי במקרה שכושר ההתפרנסות שלך יפגע עקב תאונה, מחלה קשה וכיוצא בזה.
 

ייעודו של ביטוח החיים

 
הייעוד העיקרי של ביטוח חיים הוא הגנה על משפחתו של המבוטח מפני הקושי הכלכלי הנלווה למקרים של מוות, נכות או מחלה קשה של המפרנס. חברות הביטוח מציעות כיום מגוון רחב של פוליסות ביטוח חיים, אשר יכולות לשלב גם מרכיבי חסכון שנועדו לשמור על רמת החיים לאחר פרישה מהעבודה.
 
ביטוח חיים מבטיח את רווחתם הכלכלית של מי שתלויים בך לכלכלתם, לכן עבור רווקים שאין להם ילדים ועבור אנשים מבוגרים בעלי נכסים, שילדיהם כבר עצמאיים ואינם תלויים בהם, אין צורך בביטוח חיים. לפני שאתם רוכשים ביטוח חיים, תנו לעצמכם כמה רגעים להרהר על נחיצותו של הביטוח הזה עבורכם.
 
קיימות אפשרויות שונות להבטיח את רווחתם של התלויים בך במקרה של מותך בטרם עת. מחיר ביטוח חיים נקבע על פי מצבך הבריאותי, משך הביטוח, וגובה ותנאי הפיצוי המובטח.
 
אחת הטעויות הנפוצות של זוגות הרוכשים ביטוח חיים היא לבטח את שני בני הזוג באותו סכום. אם נחשוב לרגע בצורה לוגית, ביטוח החיים צריך לכסות את אבדן הפרנסה כתוצאה ממות אחד מבני הזוג, אם קיימים הבדלים משמעותיים במשכורתם של בני הזוג, אין היגיון בהשקעת סכום זהה בביטוח החיים שלהם, אולי אפילו כדאי לשקול ביטוח אחד מבני הזוג בלבד.
 

מהם סוגי ביטוחי החיים

 
ביטוח חיים משולב עם חיסכון - ביטוח החיים המקובל ביותר, אשר מבטיח פיצוי וקצבה במצב של נכות או אובדן כושר עבודה, הכנסה לאחר פרישה וחסכון לבני המשפחה במקרה של מות המבוטח.
 
ביטוח אובדן כושר עבודה – מהווה סעיף הכלול בכל פוליסת ביטוח חיים, אשר נועד להבטיח הכנסה חודשית קבועה במקרה של תאונה או מחלה קשה אשר גרמו לאובדן יכולת עבודה.
 
ביטוח "ריסק" טהור - ביטוח חיים שאינו כולל מרכיב של חסכון, המתחדש בדרך כלל מעצמו מדי שנה ומסתיים בגיל הפרישה, כך שהמוטבים מקבלים את כספי הביטוח רק במקרה של מות המבוטח.
 
קרן פנסיה או ביטוח מנהלים -  כוללים מרכיבים נוספים של הכנסה ביציאה לגמלאות, תוך השתתפות של המעסיק בהפרשת סכום חודשי לקרן או ביטוח המנהלים. לעוד מידע על קרן פנסיה וביטוח מנהלים.
 
סוגי ביטוח חיים נחלקים גם לפי תקופת הזמן בה הפוליסה תקפה, כאשר מצד אחד ניתן לרכוש ביטוח חיים לתקופה מוגדרת (לרוב 20-30 שנה), או מנגד ביטוח חיים המעניק כיסוי לכל החיים. לרוב, גובה הפרמיה אינו קבוע ומשתנה מדי שנה לפי גיל המבוטח, כאשר ניתן לרכוש במחיר גבוה יותר ביטוח בו הפרמיה משתנה מדי 5 או 10 שנים. כמו כן, ביטוח חיים ניתן לרכוש באופן פרטי או זול יותר באופן קבוצתי (ועדי וקבוצות עובדים, עמיתי קופת גמל, חברים בתאגיד וכו'). באופן טבעי, הצהרת בריאות היא חלק מרכזי בכל פוליסת ביטוח החיים, כאשר לעיתים חברת הביטוח תבקש לצרף גם חוות דעת רפואיות ותוצאות של בדיקות רפואיות, מה שישפיע במידה רבה על גובה הפרמיה שתשולם.
 

ביטוח חיים מקצועי ומותאם אישית בדריזין ביטוחים

 
אנו ב"דריזין" נרכיב עבורך את פוליסת ביטוח החיים הטובה ביותר עבורך, תוך התחשבות במקצוע שלך (ההכנסה שהוא מניב והסיכונים שעלולים לנבוע ממנו), כמו גם תחביבים אשר עלולים לכלול מרכיב של סיכון (כמו ספורט אתגרי), וכמובן מצבך הבריאותי וההיסטוריה הרפואית של משפחתך. את כל זאת יעשה צוות מסור ומנוסה, אשר עובד בצמוד עם חברות הביטוח המובילות בארץ, על מנת לנצל לטובתך את ההיצע הרחב בשוק ביטוח החיים בארץ על הצד הטוב ביותר.
 
בדריזין ביטוחים מאפשרים לך לבחור את הדרך בה תרצה לבטח את עצמך:ביטוח חיים סטנדרטי הכולל קצבה ופיצוי במקרים של אובדן כושר עבודה, מחלה, ויציאה לפנסיה, וחיסכון עבור בני המשפחה למקרה של מותך. ביטוח אבדן כושר עבודה מבטיח שמירה על רמת ההכנסה של המשפחה במקרה של מחלה או פציעה שגורמות לאובדן כושר העבודה שלך, ביטוח ריסק – המקנה פיצויים רק במקרה של מוות וביטוח פנסיוני שהוא ביטוח שארים במסגרת הביטוח הפנסיוני שלך.
 
סוכן הביטוח שלך בדריזין ביטוחים ירכיב עבורך את התמהיל הביטוח המושלם לצרכיך, על פי מצבך הכלכלי והבריאותי, ועל פי הצורך של התלויים בך, בכדי שתקבל כיסוי ביטוח חיים במחיר הוגן, מותאם אישית, ללא הוצאת כספים מיותרת. לפרטים נוספים השאר פרטיך באתר או התקשר עוד היום לטלפון 03-6772277.