ביטוח מנהלים וקרן פנסיה

מדובר למעשה בשני סוגים שונים של ביטוחים פנסיוניים, שיכולים לשמש גם כסוג של ביטוח חיים, ואשר מעבר לכיסוי סיכונים של מוות או אובדן כושר עבודה, כוללים גם מרכיב מהותי של חיסכון לגיל פרישה.  
על אף שמו המטעה, ביטוח מנהלים אינו מיועד למנהלים בלבד, כי אם לכל שכיר בכל דרגה. ביטוח מנהלים מבוסס על שיתוף פעולה בין עובד למעביד, כאשר שני הצדדים מפרישים סכום חודשי קבוע (המחושב באופן יחסי למשכורת) עבור כיסוי סיכונים וחיסכון לגיל פרישה, כשגם המעסיק וגם המבוטח זוכים להטבות מס עקב כך. חשוב לציין כי ביטוח מנהלים מכסה את העובד מפני מקרה של אובדן כושר עבודה, כאשר התגמולים החודשיים יכולים להגיע עד לכ-75% מהשכר המקורי. כמו כן, בדומה לביטוח חיים, ביטוח מנהלים מכסה את המוטבים, בני המשפחה של המבוטח, במקרה של מות המבוטח.

קרן פנסיה משלבת חיסכון לגיל יציאה לגמלאות ביחד עם פתרונות ביטוח הדומים לאלו המוצעים במסגרת ביטוח חיים. בקרן פנסיה מפרישים כספים לאורך הקריירה על מנת להיות זכאים לכיסוי לא רק בפרישה, אלא גם במצבים של נכות ואובדן כושר עבודה, כמו גם פיצוי בצורת קצבה חודשית לשאירי המבוטח במקרה של מותו. בביטוח מנהלים ניתן לרכוש כסוי ביטוחי למקרה פטירה אשר ישולם למוטבים (לדוגמא ,לאלמנה וליתומים )כסכום חד פעמי משמעותי אשר יסייע למשפחה להתמודד עם האובדן . 

ההבדל הגדול והמהותי ביותר בין שני סוגי הביטוח הללו נעוץ בכך שבעוד שקרן פנסיה היא קבוצתית ופועלת מתוקף תקנון שמשרד האוצר רשאי להתערב בעניינו (לקצצו למשל), ביטוח מנהלים פועל על פי חוזה אישי אשר נחתם בין המבוטח לחברת הביטוח בלבד ושאינו יכול להשתנות באופן חד צדדי. 
סוכנות הביטוח דריזין ביטוחים תשמח לייעץ לכם בנושא ותתאים לכם את פוליסת הביטוח הפנסיוני הטובה ביותר עבורכם,  מתוך היכרות מעמיקה עם מגוון הביטוחים המוצעים על ידי חברות הביטוח המובילות בארץ איתן אנו עובדים על בסיס קבוע וצמוד, כך שתקבלו את הפוליסה האטרקטיבית ביותר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה ביטוחית.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח מנהלים או פוליסה כזו שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.