מאת : ארז וילנציק - מנכ"ל דריזין ביטוחים סוכנות לביטוח בע"מ.
כל בעל עסק קטן מכיר את הקושי הכרוך בפתיחה וניהולו בשתי ידיים של עסק עצמאי שכולל התמודדות עם אינספור מכשולים וקשיים בלתי נגמרים. אנחנו בדריזין ביטוחים מאמינים שלאחר שהתגברתם על כל הקשיים שעמדו בפניכם והצלחתם לייסד עסק קטן ומצליח מגיע לכם ליהנות מקצת משקט נפשי בידיעה שהעסק שלכם מבוטח בפוליסה שתפורה בדיוק למידותיו.
הגודל כן קובע
אמנם אין חוק בישראל שמגדיר במדויק מהו "עסק קטן", אך לרוב עסקים אלו מאופיינים במחזורי הכנסה מעט יותר נמוכים וכפועל יוצא מכך גם בהון עצמי מעט יותר מצומצם. משמעות הדבר היא שלעסקים מסוג זה קיים קושי ממשי לספוג נזקים כלכליים "על גבם", שכן פגיעה שכזו עשויה להיות מכה קשה לעסק. בדיוק בגלל מאפיינים אלו כל עסק קטן נדרש לתוכנית ביטוח כוללת שמותאמת למידותיו שבעזרתה ניתן יהיה להבטיח את שרידות העסק לאורך זמן.
מגוון פוליסות ותוכניות בהתאמה אישית
אלו הן תכניות הביטוח הבסיסיות המומלצות לכל עסק שאליהן נדע להתאים מערך ביטוח כולל בהתאמה אישית.
ביטוח חבות מעבידים - ביטוח זה מכסה את אחריותו של בעל העסק כלפי עובדיו בגין כל פגיעה פיזית שעשויה להיגרם כתוצאה מעבודתם בעסק.
ביטוח צד ג' – תכנית זו מבטחת את בעל העסק בגין כל פגיעה או נזק שעלול להיגרם לרכושו או לגופו של אדם שאינו מועסק על ידי
בעל העסק.
ביטוח אובדן הכנסה – תכנית זו מקנה לבעל העסק כיסוי ביטוחי על כל נזק כלכלי שנגרם לעסק, לרבות כיסוי אובדן הכנסה עתידית.
ביטוח אש – תכנית זו תבטיח כיסוי מלא על כל מקרה של שריפה בעסק שעשויה לגרום לנזק כלכלי כבד.
ביטוח פריצה – כך תבטיח כיסוי ביטוחי בכל במקרה של פריצה לעסק וגרימת נזק לתכולתו. לנוחיותכם, ניתן לבטח באופן פרטני גם רק חלק מהציוד
כיצד נעשה זאת?
לאורך השנים התמחינו בדריזין ביטוחים בהתאמת פוליסות ביטוח באופן אישי על ידי שיטת עבודה מאוד פשוטה. אנחנו מאמינים שאין מי שמכיר את העסק יותר טוב מבעל העסק עצמו ולכן נבצע יחד אתו ניתוח יסודי ומעמיק של אופי העסק, צרכיו ויכולותיו הכלכליות כך שנוכל להתאים לו את הפוליסה האידאלית עבורו.
מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל מידע אודות תוכניות הביטוח לעסקים קטנים שלנו - דריזין ביטוחים 03-6772277

מאת : ארז וילנציק - מנכ"ל דריזין ביטוחים סוכנות לביטוח בע"מ.

ביטוח דירה – לשוכרים ומשכירים
ביטוח דירה הוא אולי אחד המקרים היחידים שבהם למשכיר (בעל הדירה) ולדייר שגר בה אינטרס משותף. כי בין אם יש בבעלותכם דירה פרטית או שאתם גרים בדירה שכורה שמאובזרת בציוד יקר הערך שלכם, ביטוח דירה שכורה יספק גם למשכיר וגם לשוכר הדירה שקט נפשי שהנכסים יקרי הערך שלהם מבוטחים על כל נזק שעשוי להיגרם להם.

על ביטוח מבנה וביטוח תכולה
ביטוח דירה וביטוח משכנתא הכולל ביטוח דירה מורכבים משתי תכניות ביטוח נפרדות, ביטוח מבנה וביטוח תכולה, כשבעוד שביטוח מבנה מספק מענה ביטוחי כולל על כל נזק שייגרם לנכס לרבות הצנרת, מערכת מיזוג האוויר ותשתיות התקשורת והחשמל, ביטוח תכולה מאפשר לכם להיות רגועים שגם הציוד יקר הערך שצברתם לאורך השנים מבוטח. בעת בחירת תכנית הביטוח תוכלו להגדיר מראש מפני אילו נזקים אתם מעוניינים ליהנות מכיסוי ביטוחי כאשר מרבית הדירות בישראל מבוטחות כנגד נזקי טבע (סערות וסופות) רעידות אדמה , נזקי אש, תאונות שנגרמות ממעורבות צד ג' וכמובן שגם נגד פריצות וגניבות.חשוב לציין כי הפוליסה כפופה לפוליסה תקנית לביטוח דירה 
 
                                                                                                                                                                      
כל מה שעליכם לדעת על ביטוח דירה שכורה                      
הייחודיות של ביטוח דירה שכורה טמון בעובדה שלא רק שהיא מקנה כיסוי ביטוחי למבנה ולתכולתו אלא שהיא גם מגדירה את האחריות הביטוחית בין השוכר למשכיר. על מנת לעשות כן יש לוודא בראש ובראשונה ששמם של הדיירים הנוכחיים שמתגוררים הדירה מעודכן בתוכנית הביטוח. בנוסף, חשוב להגדיר בפוליסה מהם תחומי אחריות השוכר ואילו תחומים באחריותו של בעל הנכס, לרבות ההשתתפות העצמית שיש לשלם לחברת הביטוח והגדרת האחריות על נזקים שנגרמים למבנה הדירה. לבסוף, חשוב לוודא שבתוכנית הביטוח שנבחרה מוגדר ויתור על סעיף השיבוב שמונע מחברת הביטוח לתבוע את הדייר בגין נזקים שנגרמו וגררו תשלום פיצויים לבעל הנכס, ולהיפך.

3 טיפים שיקנו למשכיר ולשוכר ראש שקט
  • הגדירו בחוזה השכירות מי נושא באחריות על כל נזק שנגרם "לצד שלישי" שיכול להיות אורח או בעל מקצוע שנפגע במהלך שהותו בדירה.
  • הוסיפו לפוליסה סעיף "אחריות צולבת" שיבטיח כיסוי ביטוחי על כל נזק שנגרם לצד ג' בעקבות רשלנות השוכר או המשכיר.
  • אל תוותרו על סעיף אובדן שכר דירה שמעניק כיסוי למשכיר שעלול לאבד הכנסה כתוצאה מנזק שנגרם לדירה, ולשוכר שעשוי לאבד שכר דירה ששולם מראש.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל מידע אודות תוכניות ביטוח הדירה שלנו והצעה לביטוח דירה - דריזין ביטוחים 03-6772277