ביטוח דירה השוואת מחירים | השוואה ביטוח דירה | ביטוח דירה שכורה - דריזין

השוואת מחירי ביטוח דירה שכורה וביטוח תכולת דירה

השוואת מחיר ביטוח דירה - עד כמה הבית שלך חשוב לך?

הדירה, או הבית, היא עבור רוב האנשים הנכס המשמעותי ביותר שבבעלותם. כמו על כל דבר שחשוב לנו, טבעי שנרצה להגן עליו, נכון? הצעה לביטוח דירה שכורה או דירה שברשותך, כמו גם ביטוח משכנתא, הן ההגנות החשובות ביותר כנגד פגיעות ונזקים פוטנציאליים. הביטוח דירה אמנם לא יכול למנוע את מה שעשוי לקרות חס וחלילה, אך הוא בהחלט מגן עליכם מפני נזק כלכלי באמצעות ביטוח תכולת דירה ומוודא שהשקעה הכספית שעשיתם ברכושכם לא תרד לטימיון. 
כאשר תקבלו הצעה לביטוח דירה אחרי שערכתם השוואת מחירים כוללת, תוכלו להבחין בביטוחי הדירה ישנם המון משתנים המשפיעים על המחיר, לכן חשוב לבדוק מה הממוצע במחירי ביטוח דירה ולבצע השוואת מחירי ביטוח דירה לפני הכל.

ביטוח דירה - מה הוא כולל?

החשיבות בביצוע השוואת מחירי ביטוח דירה וביטוח דירה צד ג' באמצעות מחשבון השוואת ביטוח דירה או דרכנו היא עצומה, שכן עליכם לבדוק מה היחס בין מה שאתם מקבלים לבין מה שאתם משלמים.
ביטוח דירה מתחלק לשני חלקים – ביטוח מבנה וביטוח תכולת דירה*.
ביטוח מבנה – מתייחס לנכס עצמו, הדירה או הבית. מטרתו של הביטוח הנ"ל הוא לספק פיצוי הולם במקרה של נזק למבנה, כתוצאה מאסון או נזקי טבע כגון רעידת אדמה, שריפה, הצפה, נזקי צנרת ועוד. ביטוח מבנה מכסה את כל שטח הדירה כולל מרפסות, וחלקים המחוברים לדירה כמו דוודים, דלתות, חלונות וכו'.
הצעת מחיר לביטוח דירה ותכולת דירה – מתייחסת לרכוש הנמצא בתוך הדירה. נוסף על אסון ונזקי טבע, הצעות לביטוח תכולת דירה מכסות גם מקרים של פריצה וגניבה. מטרת ביטוח הדירה היא לספק פיצוי במקרה נזק או אבדן (גניבה) של חפצים בעלי ערך, למשל - פריטי אמנות, תכשיטים, מוצרי מחשוב ואלקטרוניקה, אופניים ועוד.

* ניתן לרכוש ביטוח משולב, מבנה או תכולה או לרכוש כל אחד מהביטוחים בנפרד. צרו איתנו קשר בכדי שנבצע עבורכם השוואת מחירי ביטוח דירה.
בוודאי, קיים ביטוח דירה שכורה חשוב מאוד שתבטחו את רכושכם גם אם אתם גרים בשכירות, או משכירים את דירתכם לאנשים אחרים.
שוכרים דירה? באפשרותכם לקבל הצעות לרכישת ביטוח תכולת דירה בלבד ולהבטיח את רכושכם, שנמצא בדירה.
ביטוח תכולת דירה שכורה יכסה את הריהוט שלכם, תכשיטים, מוצרי החשמל ועוד.
אם אתם מתגוררים בשכירות בדירה מרוהטת, גם כדאי לשקול לבטח את תכולת הדירה ולהגן על עצמכם מפני נזק שעלול להיגרם לרכוש המשכיר.
משכירים דירה? גם כאן חשוב לעשות השוואת מחירים בביטוח דירה ובטחו את הנכס שלכם בביטוח מבנה והגנו על רכושכם. הכיסוי הביטוחי יגן עליכם גם במקרה שיגרם למבנה נזק בעקבות נזילה, למשל, והדיירים ידרשו מכם לתקנו.

השוואת מחירים ביטוח דירה - מה חשוב לבדוק?

אז לפני הכל - כשמדובר על מחיר ביטוח דירה או מחיר ביטוח דירה צד ג', כמובן שאנחנו מחפשים ביטוח מעולה במחיר אטרקטיבי במיוחד, השאלה היא איך עושים השוואת ביטוחי דירה? אחד הדברים שהכי חשובים לישראלים לפני שהם מחליטים לבטח את הדירה הוא לבדוק מה השוק מציע ולעשות השוואת מחירי ביטוח דירה. אין ספק שלמחיר חלק נכבד בהחלטה, אך מלבד השוואת מחירים לביטוח דירה מאוד חשוב לבדוק לעומק מה אתם מקבלים בכל ביטוח שמציעים לכם, אנו ממליצים לסקור כל סעיף בביטוח כך שתדעו שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר ביחס למה שאתם מקבלים.
חוק הפיקוח על השירותים הפיננסיים משנת 1981 מחייב את כל חברות הביטוח בתנאים בסיסיים לביטוח דירה כגון ביטוח לנזקי אש, פריצה וגניבה, פיצוץ בדירה ועוד.
כשתבצעו בעצמכם השוואת ממוצע מחירי ביטוח דירה או כאשר תקבלו הצעת מחיר לביטוח דירה תראו שקיימות אין סוף הרחבות מיוחדות לפוליסת ביטוח דירה שכורה או כזו שברשותך, לפי רצונם וצרכיהם של המבוטחים. כאשר ביטוח דירה מחיר משתנה בתאם לסוג הפוליסה והסעיפים שהוא מכיל, לכן בעת ביטוח דירה השוואת מחירים חשוב לתת דגש לכל סעיף בפוליסה. עם זאת, אנו בדריזין ביטוחים ממליצים לוודא כי הביטוח שלכם כולל לפחות את ההרחבות הבאות:
>> ביטוח רעידות אדמה - מרבית פוליסות הביטוח כוללות סעיף הגנה מפני רעידות אדמה. במדינת ישראל קיימת סכנה מתמדת להתרחשות רעידת אדמה משמעותית ולכן חיוני לוודא שסעיף כזה קיים בביטוחי הדירה שלכם (ביטוח מבנה וביטוח תכולת דירה).
>>  ביטוח דירה צד ג' - מבטח את בעל הנכס במקרה של תאונה או נזק הנגרם לאורח או מבקר בבית (למשל נפילה במדרגות). הסעיף נכלל בדרך כלל בביטוח התכולה, אך כדאי לבדוק ולוודא מאשר להצטער אחר כך...
* אגב, אם ביטחתם את המשכנתא שלכם דרך הבנק, סביר שהביטוח שלכם אינו כולל את הסעיף החיוני הזה. כדאי לוודא שהכיסוי קיים.
>> ביטוח חבות מעבידים - מעסיקים עובד/ת במשק הבית? אל תוותרו על הרחבה זו. זהו כיסוי עבורכם, כמעסיקים, כדי שבמקרה ויגרם לעובד נזק במהלך עבודתו אצלכם, מי שיפצה אותו יהיה חברת הביטוח ולא אתם.
>> ביטוח לאוספים ייחודיים - שעונים, בולים, אמנות, עתיקות, תקליטים, בובות ועוד. אוסף הוא תחביב יקר, תרתי משמע, וחשוב לבטח אותו. מוזמנים להתייעץ איתנו בעניין האוסף שברשותכם.

האם מי ששוכר או משכיר דירה גם צריך ביטוח דירה?

מדוע כדאי לך לרכוש ביטוח דירה שכורה או כזו שברשתוכם בדריזין ביטוחים?

אנו בדריזין סוכנות לביטוח נבצע בעזרת מחשבון השוואת ביטוח דירה,השוואת מחירים לביטוח דירה  באופן אוביקטיבי ומקצועי .סוכנות הביטוח דריזין ביטוחים מעניקה ללקוחותיה את ההצעות לביטוח דירה ותכולה הטובות והמשתלמות ביותר עבורם, תוך כדי ביצוע השוואת ממוצע מחירים בביטוח דירה והתאמה אישית לצרכי הביטוח הספציפיים שלהם:
א. אנו עובדים עם מרבית חברות הביטוח הגדולות בארץ, כך שאם אתם עושים השוואת מחירי ביטוח דירה תוכלו להיווכח שבדריזין ביטוחים התאימו לכם את הפוליסה האיכותית ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.
ב. השירות שלנו הוא אישי וניתן על-ידי סוכן מומחה לתחום ביטוח דירה. ביטוח דירה מחיר / הפוליסה תותאם לצרכיך ותכלול אך ורק את הכיסויים המתאימים לך כמו ביטוח תכולת דירה.
ג. נציגי דריזין ביטוחים עובדים עבורך, ולא עבור חברת ביטוח כזו או אחרת. במקרה ביטוחי חו"ח, אנו נהיה שם עבורך עד שתקבל את מלוא הפיצוי המגיע לך!
ד. אנחנו גם נעשה עבורכם השוואת ביטוח דירה למשכנתא ונעזור לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח דירה שכורה או דירה בבעלותכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

השוואת מחירי ביטוח דירה בין 9 חברות ביטוח!

אתם לא צריכים מחשבון השוואת ביטוח דירה, בשביל זה יש את דריזין ביטוחים! בונוס מיוחד - לא עוד שיחה עם מוקדנית מתחלפת! מומחים לביטוח דירות אשר ישמרו על ביתך, משפחתך ורכושך. קבל עכשיו הצעת מחיר לביטוח דירה, החסכונית והמשתלמת ביותר עבורך!
צרו קשר עכשיו: 03-677-22-77
קבל הצעה משתלמת:
ביטוח דירה שכורה | השוואת ביטוח דירה למשכנתא | ביטוח דירה מבנה ותכולה
reply, reply, arrow, left
השוואת מחירי ביטוח דירה
טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: