ארכיון
אפריל 2021
אבגדהוש
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
3273582 - the modern interior design with fireplace (3d)
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח משכנתא

בונים בית, או עומדים לקנות נכס למגורים? סביר להניח שכמו רוב בתי האב בישראל, גם אתם תזדקקו למשכנתא על מנת לרכוש את הנכס.

נטילת משכנתא מן הבנק מחייבת אתכם לעמוד בתשלומים חודשיים לתקופה ארוכה.

בונים בית, או עומדים לקנות נכס למגורים? סביר להניח שכמו רוב בתי האב בישראל, גם אתם תזדקקו למשכנתא על מנת לרכוש את הנכס. נטילת משכנתא מן הבנק מחייבת אתכם לעמוד בתשלומים חודשיים לתקופה ארוכה, והבנקים שמעניקים את ההלוואות מתעקשים כי הלווים ירכשו ביטוח חיים ומבנה למשכנתא, על מנת להבטיח את עצמם מאבדן כספי ההלוואה במקרה של אסון. דריזין ביטוחים מתאימים לכם ביטוח דירה למשכנתא, וביטוח חיים למשכנתא, התפורים על פי צורכיכם ומתאימים לאורח חייכם. ביטוח משכנתא דרך הבנק יתחשב בצורכי הבנק, ולכן בדריזין מציעים לך לרכוש ביטוח חיים ומבנה למשכנתא שיותאם גם לאינטרסים שלך, ולא רק לאלו של הבנק.

ביטוח חיים ומבנה למשכנתא: נא להכיר

ביטוח חיים ומבנה למשכנתא הוא דרישה של הבנק על מנת שתאושר לכם המשכנתא. הבנק מעניק לכם הלוואה גדולה, ומעוניין להבטיח את עצמו מפני מצב בו אתם לא תוכלו להחזיר אותה. הביטוח כולל:

ביטוח מבנה למשכנתא – חייב לכלול סעיף בדבר נזקי רעידות אדמה, וסעיף בנוגע לנזקי צנרת. מגן מפני נזקים שעלולים להיגרם למבנה, כמו הצפות, רעידות אדמה, שריפה,ומעשי זדון. שימו לב כי ביטוח מבנה למשכנתה נערך בדרך כלל עבור סכום ההלוואה שניתנה, מומלץ לעורכו על פי ערך המבנה כולו.

שעבוד לבנק – ביטוח מבנה למשכנתא כולל שעבוד לבנק, הקובע כי הפיצויים במקרה של נזק למבנה יועברו לבנק, לא אליכם.

ביטוח חיים למשכנתא – מבטיח פיצוי לבנק במקרה מוות של אחד הלווים, ניתן להרחיב את הפוליסה למקרים של אובדן כושר עבודה, נכות, מחלה קשה וכיוצא בזה.  

יש להבין כי ביטוח חיים ומבנה למשכנתא הם ביטוחים שנעשים על מנת להגן על הבנק, ולא עליכם, לכן אין להסתפק בהם ולהניח כי כיוון שרכשתם ביטוח חיים למשכנתא, אז אתם מבוטחים – מי שמבוטח במקרה זה הוא הבנק המלווה, ואם אתם חפצים בביטוח חיים הולם, או בביטוח תכולת הדירה, רכשו פוליסה נפרדת.

ביטוח על פי מידתכם

לפני רכישת ביטוח חיים ומבנה למשכנתא ערכו השוואת מחירים לביטוח משכנתא, כלומר השוואת מחירים ביטוח חיים למשכנתא וביטוח מבנה למשכנתא שכן ניתן למצוא לביטוח מבנה וחיים למשכנתא הצעות מחיר שונות.

מחיר פוליסת ביטוח חיים ומבנה למשכנתא משתנה בהתאם לגובה ההלוואה, מצבם הרפואי של הלווים, גילם, ועוד.

בדריזין ביטוחים יבדקו הצעות מחיר שונות לביטוח מבנה וחיים למשכנתא, מתוכן תיבחר האפשרות המתאימה לכם ביותר.

בדריזין ביטוחים, סוכן הביטוח עובד עבורכם ולא עבור הבנק, ולכן ימליץ לכם על הפוליסה המשרתת בדרך הטובה ביותר את האינטרסים שלכם. התוצאה היא פוליסה המעניקה לכם כיסוי הולם, במחיר הוגן.

נגן וידאו

למה אברי גלעד וג'קי לוי, עצבניים על ביטוח ישיר ? !

ביטוח משתלם

אם אתם מעוניינים בפוליסת ביטוח חיים ומבנה למשכנתא שתגן גם עליכם ולא רק על הבנק, אתם צריכים סוכן ביטוח מקצועי שיעבוד בשבילכם, ויערוך השוואת מחירי פוליסות ביטוח חיים ומבנה למשכנתא מחברות שונות. בדריזין ביטוחים תקבלו את השירות המקצועי ביותר בין אם מדובר בביטוח משכנתא, ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח עסק, ביטוח רכב או כל ביטוח אחר. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיו של סוכן ביטוח מקצועי, העובד למענכם, ושומר על האינטרסים שלכם. לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם באתר, או התקשרו 03-6772277.

הצעת מחיר ביטוחים – ביטוח דירה

הצעת מחיר ביטוחים – השוואת מחיר ביטוח דירה – עד כמה הבית שלך חשוב לך?

הדירה, או הבית, היא עבור רוב האנשים הנכס המשמעותי ביותר שבבעלותם. כמו על כל דבר שחשוב לנו, טבעי שנרצה להגן עליו, נכון? הצעה לביטוח דירה שכורה או דירה שברשותך, כמו גם ביטוח חיים ומבנה למשכנתא, הן ההגנות החשובות ביותר כנגד פגיעות ונזקים פוטנציאליים.
 
הביטוח דירה אמנם לא יכול למנוע את מה שעשוי לקרות חס וחלילה, אך הוא בהחלט מגן עליכם מפני נזק כלכלי באמצעות ביטוח תכולת דירה ומוודא שהשקעה הכספית שעשיתם ברכושכם לא תרד לטימיון. 
 
כאשר תקבלו הצעה לביטוח דירה אחרי שערכתם השוואת מחירים כוללת, תוכלו להבחין בביטוחי הדירה ישנם המון משתנים המשפיעים על המחיר, לכן חשוב לבדוק מה הממוצע במחירי ביטוח דירה ולבצע השוואת מחירי ביטוח דירה לפני הכל.

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן