ארכיון
ינואר 2022
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
ביטוח סייבר
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח סייבר

עולמנו הוא דינמי ומשתנה, וההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום התקשורת, המחשוב והמידע מביאות איתן סיכויים וסיכונים.
אחד הסיכונים שמביאה טכנולוגיית המחשבים לחיינו הוא  פעולות זדוניות של האקרים וארגונים שונים, הפורצים למערכות מחשוב, משתלטים עליהן, וגורמים נזק רב. כתוצאה מכך, נולד בעשור האחרון תחום ביטוחי חדש, המכונה ביטוח סייבר.

מה זה ביטוח סייבר

ביטוח סייבר מציע פיצוי כספי על נזקים הנגרמים לחברה כתוצאה מהשתלטות עוינת על מערכות המחשוב שלה. התחום חדש יחסית, ותמיד צועד בעקבות ההאקרים, כך שבדרך כלל, רכישת ביטוח סייבר אינה מגינה עליך מן הפריצה עצמה, אלא מפצה את החברה על הנזק שנגרם כתוצאה מן הפריצה. תחום ביטוח הסייבר הוא כאמור חדש ומתפתח, וחברות הביטוח מחפשות כל העת דרכים ליעל ולשפר את הפוליסות המוצעות ללקוחות המבקשים להבטיח המשך פעילות תקין במקרה של מתקפה. אין ויכוח על כך שחברות שהשכילו לרכוש ביטוח סייבר מבעוד מועד, ונחשפו למתקפת סייבר, הצליחו להתאושש במהירות מן המתקפה בזכות הכיסוי והפיצוי הביטוחי. יחד עם זאת, יש להבין כי ביטוח סייבר, טוב ומתקדם ככל שיהיה, אינו יכול להבטיח לכם שהאקר ממולח לא יצליח לפרוץ את חומות ההגנה של מערכות התקשורת והמחשבים שלכם.

מזעור סיכונים

בעולם מושלם, ניתן היה להגן על העסק שלכם מכל פריצה והשתלטות עוינת על מערכות המחשוב, ובעלי עסקים וחברות היו יכולים לישון בשלווה ובשקט, בידיעה שמה שלא יהיה – העסק שלהם לא ייחשף למתקפת סייבר. כיוון שעולמנו אינו מושלם, מי שרוצה להבטיח עצמו מקריסה בשל מתקפת סייבר, צריך להסתפק במזעור מקסימאלי של הסיכונים והנזקים לעסק. מזעור הסיכונים הוא מה שיאפשר לחברה להמשיך לפעול ולעבוד למרות מתקפות סייבר ואיומים שהחברה נחשפת אליהם. הנזקים הכלכליים והפגיעה במוניטין אשר יכולים להיגרם ממתקפת סייבר עלולים לחרוץ את גורלם של חברות ועסקים משגשגים ומצליחים, ורק כיסוי ביטוחי הולם יכול להציע פיתרונות שישאירו את העסק שלכם בתמונה. התאוששות ממתקפת סייבר דורשת משאבים כספיים רבים, וביטוח סייבר הוא מה שיאפשר לך לאושש את העסק ולחזור במהרה לפעילות עסקית רגילה.

להיות מוגן

בימינו, לביטוח סייבר שמור חלק חשוב ומשמעותי במערך ההגנה על עסקים וחברות. היקף הנזק שמתקפת סייבר יכולה להסב לכל חברה הוא עצום, ומערכי אבטחת המידע תמיד צועדים צעד אחד לפחות אחרי ההאקרים הממולחים. כבעל עסק, ודאי תרצה להגן על העסק שלך מכל סיכון אפשרי, ולכן אם עדיין אין לך ביטוח סייבר ראוי, זה הזמן לרכוש פוליסה מתאימה. בדריזין ביטוחים אנו עושים את המירב למען לקוחותינו בין אם מדובר בביטוח סייבר,ביטוח עסקים, ביטוח קבלנים או כל ביטוח אחר. אנו מבינים את החשיבות הקריטית של ביטוח סייבר לעתידם של עסקים וחברות, ואנו מזמינים אותך ליהנות משירות קשוב ומקצועי, ולרכוש פוליסת ביטוח סייבר מותאמת לצרכי החברה שלך, שתאפשר לך לישון בשקט, בידיעה שגם במקרה של מתקפת סייבר – עתיד העסק שלך מוגן. רכישת פוליסת ביטוח סייבר מתקדמת מבעוד מועד, היא מה שיעשה את ההבדל בין קריסה לצמיחה במקרה וחלילה תיחשף החברה שלך להתקפה.

עוד מאמרים בנושא:

ביטוחי עסק

ביטוח חקלאי

לאור מגמת ההתאוששות וההפרטה של הסקטור הקיבוצי וההתיישבותי בכלל, לצד תהליכי ההתפתחות וההשתכללות הטכנולוגית התמידיים של המשק החקלאי הישראלי, הצורך בביטוחים חקלאיים מסוגים שונים הולך

קרא עוד »

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן