ביטוח רכבי יוקרה

מהם ההבדלים המהותיים בביטוח רכב יוקרה לביטוח רכב "רגיל " ?

ישנם מספר הבדלים משמעותיים בין ביטוח עריכת פוליסת ביטוח רכב יוקרה לבין  ביטוח רכב רגיל.

1. שוויו של הרכב – רכבי יוקרה מוגדים בחברת הביטוח עבור רכבים שעלותם  עולה על 400,000 שקל
רכבים לדוגמא : מרצדס, אודי, ב.מ.וו, לקסוס, אינפיניטי, פורשה, לנד רובר פרארי, מאזרטי, יגואר ועוד.
2. תנאי קבלה לביטוח – חברות הביטוח בוחנות היטב את עברו הביטוחי של הלקוח, מצב התביעות (בד"כ דורשות עבר ביטוחי לרכב יוקרה קודם )
3.הגבלת נהגים – מקובל בביטוח רכבי יוקרה להגביל את הנהגים שיהיו רשאים לנהוג ברכב וזאת על מנת לצמצם את הסיכון למבטחים.
4. השתתפות עצמית – מקובל לנקוב בפוליסת הביטוח בהשתתפות עצמית גבוה יותר מהמקובל בפוליסת רכב "רגיל " וזאת מאחר ובעת אירוע תאונתי מדובר בד"כ בנזקים גדולים ומשמעותיים בעלויות התיקון.
5.זמינות חלקי חילוף – בעוד שברכבים "רגילים " הנמכרים בארץ ישנה זמינות של חלקי חילוף הן מקוריים והן תחליפים הרי שברכי יוקרה המצב שונה לחלוטין. חברות הביטוח מודעות להעדר חלקי חילוף זמין והצורך לרכוש חלקי חילוף באופן פרטני דבר המייקר את עלות החלפים וזמן התיקון.
6.כידוע ענף הביטוח מושתת על אקטואריה, דהיינו בעיקר על ניסיון העבר. מאחר וענף ביטוחי היוקרה בישראל הקטנה אינו מפותח במיוחד ומכאן שלחברות הביטוח אין מספיק ניסיון וזאת בניגוד לרכבים סטנדרטים.

הבדלים בין רכבי יוקרה הנמכרים בארץ לרכבי יוקרה ביבוא אישי 

רכבי יוקרה הנמכרים בארץ ע"י היבואנים המקומיים מלווים באחריות ושירות חלפים זמין וזאת  בהתאם לתקנות משרד התחבורה. רכבים אלה נמצאים במחירון שיוצא מידי חודש ע"י שמאי הרכב יצחק לוי ומלווה בקוד דגם אשר מתאר את תכונותיו של הרכב. במקרה זה חברת הביטוח "מכירה " את הרכב ויודעת כיצד לבטחו.
ברכבי יוקרה ביבוא אישי, מדובר ברכבים מיד שנייה אשר רמת הגימור של הרכב איננה בהכרח זהה לרמת הגימור המיובאת ע"י היבואן הרשמי ( בד"כ ביבוא אישי רמת הגימור גבוהה יותר ) ועל כן על מנת שחברת הביטוח תוכל לקבל את כל הנתונים של הרכב לרבות התוספות והתכונות המיוחדות ובפרט עלותו יש צורך קודם לביצוע הביטוח לבצע שמאות ע"י שמאי מוסמך. 
 
שיתוף פעולה הדוק מול המבוטח הינו חיוני ביותר לביצוע ביטוח מקיף וחובה לרכב יוקרה וכן ביטוח צד שלישי לרכב היוקרה שלכם. המבוטח נדרש למסור אינפורמציה רבה הן על זהותו והן על הרכב. עריכת ביטוח זה דורשת יעילות וזריזות שכן מעורבים בו זמנית מספר גורמים כגון, שירותי המכס, שמאי המעריך את הרכב, התקנת מיגונים בהתאם לדרישת המבטחים, חתמים בחברת הביטוח ועוד.
ניסיוננו בתחום ביטוח הרכב בפרט (ביטוח חובה, ביטוח מקיף ביטוח צד ג, ביטוח נהג צעיר, ביטוח נהג חדש ועוד) וביטוחי רכבי יוקרה בכלל והכרותינו האישית מול הגורמים הפועלים בתחום ביטוחי היוקרה בחברות הביטוח הופכות את העבודה ליעלה וזריזה וכפועל יוצא שירות איכותי ומהיר ללקוח.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח רכב יוקרה או פוליסה שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.