ביטוח עסקים | ביטוח עסק | ביטוח לעסקים - דריזין

ביטוח עסקים וחבויות

ביטוח לעסק שלך

בביטוח לעסקים קטנים או גדולים אין פוליסה סטנדרטית, שכן לכל עסק יש את המאפיינים, הדרישות והצרכים הביטוחיים שלו, וכל בעל עסק צריך להחליט אילו סיכונים הוא רוצה לכסות מראש במסגרת ביטוח לעסק. שני האלמנטים הבסיסיים ביותר בביטוח עסק הם ביטוח מבנה העסק (גם אם הוא בשכירות) וביטוח תכולת העסק (מלאי, ציוד, קבועות) – כאשר הכיסוי על ביטוח לעסקים ניתן במקרים של אירוע תאונתי בלתי צפוי מראש, כולל נזקי אש, נזקי מים, התפוצצויות, נזקי פריצה ועוד. ניתן לרכוש כמובן הרחבות לנזקים כתוצאה מנזקי טבע (סערה,סופה וכד' ) וכמובן כנגד רעידות אדמה.
בין הכיסויים המקובלים הנוספים אותם נהוג לרכוש במסגרת ביטוח עסקים ניתן למצוא :ביטוח אובדן רווחים, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח ציוד אלקטרוני ומאגרי מידע, וכן סוגים שונים של ביטוחי חבויות.

בניגוד למקרים מצערים של תאונות , נזק לדירה , כאשר בית עסק נפגע הנזק הכלכלי יכול להיאמד בסכומים גבוהים הרבה יותר, כאשר למעשה הפגיעה היא חמורה שבעתיים, שכן לא רק שהמבנה או הרכוש של בעל העסק נפגע, אלא גם מקור הפרנסה שלו, מה שיכול להוביל להפסדים כבדים. לכן, בין אם מדובר בעסק קטן כמו מכולת שכונתית או עסק בסדר גודל של מפעל תעשייתי, כל בעל עסק צריך להיות מוכן לכל צרה אשר לא תבוא, ולרכוש פוליסת ביטוח עסקים רחבה ומקיפה ככל האפשר, שתגן עליו מפני כל נזק ופגיעה כלכלית אפשרית. לא משנה אם אתה הבעלים של עסק גדול או קטן אתה חייב להיות מבוטח על כן קיים ביטוח לעסקים שמתאים לאותם עסקים קטנים ובינוניים.

ביטוח חבויות

ביטוח חבויות הוא שם כולל למספר סוגים של ביטוח לעסק, אשר מהווים השלמה בלתי נפרדת לכל ביטוח עסקים, ונועדו להגן על בעל העסק המבוטח באמצעות ביטוח לעסקים מפני תביעות ביטוחיות בגין רשלנות (אך לא רק) אשר בעקבותיה נגרם נזק לצד שלישי, בין אם מדובר בעובדים, לקוחות או כל צד שלישי אשר נפגע כתוצאה מכך. על אף שהמהות במרבית פוליסות ביטוחי החבות היא כמעט זהה, ישנם הבדלים משמעותיים ביניהן, כאשר הפוליסות הנפוצות ביותר מבין ביטוחי החבויות הן:
  • ביטוח אחראיות מקצועית – פוליסה אשר נועדה לכסות בעיקר בעלי מקצועות חופשיים (רופאים, עורכי דין, רואי חשבון וכו') בפני תביעות פיצויים מצד שלישי, בגין אובדן או נזק שנגרם לו כתוצאה מהפרת חובה או רשלנות מקצועית שנעשתה בתום לב.
  • ביטוח אחראיות כלפי צד שלישי –  פוליסת ביטוח לעסקים המכסה את המבוטח מפני תשלומי פיצויים והוצאות משפטיות כתוצאה מגרימת נזקי גוף או רכוש לכל אדם אשר שנפגע כתוצאה מפעילותו של המבוטח או עסקו, ושאינו מועסק על ידי בעל העסק המבוטח.
  • ביטוח חבות מעבידים – ביטוח עסקים למעבידים שונים. לכל מעביד ישנה אחראיות המעוגנת בחוק כלפי כל אדם המועסק על ידו, וכיוון שעל פי תקדימים בפסקי דין רבים יש נטייה לראות במעביד כאחראי כמעט מוחלט לכל נזק אשר נגרם לעובד במסגרת העבודה (בין אם נזק גופני, שכלי או נפשי) – מדובר בביטוח לעסק שהוא כמעט בגדר חובה לכל בעל עסק. הפוליסה מכסה מפני תביעות נזיקין שמעל סכומי הפיצוי המגיעים לעובד מביטוח לאומי, ואינה מכסה נזקי רכוש העלולים להיגרם לעובד.
  • ביטוח חבות המוצר – פוליסה המכסה את אחריות המבוטח לתשלומי פיצויים והוצאות משפטיות בגין פגיעה או גרימת נזק לגופו או רכושו של אדם, כתוצאה מפגם או ליקוי במוצר כלשהו אשר יוצר, שווק, הורכב או סופק על ידי בעל העסק המבוטח.
  • ביטוח אחראיות דירקטורים ונושאי משרה - ביטוח עסק קטן או גדול נגד תביעות. לאור המגמה ההולכת וגוברת של תביעות כנגד דירקטורים ונושאי משרה בגין החלטות כושלות או מעשי רשלנות, מומלץ לרכוש ביטוח לעסקים מסוג זה על מנת להגן על בעלי התפקידים כנגד תביעות אישיות מכל גורם שהוא, יהיו אלו בעלי מניות, עובדים, ספקים או לקוחות.
אם כן, רכישת ביטוח עסקים הינה משימה מורכבת וחשובה מאין כמוה, הדורשת ליווי וייעוץ צמוד של סוכנות ביטוח מנוסה ומקצועית ביותר, כזו אשר תוכלו למצוא אצלנו בדריזין ביטוחים . אנו נשמח ללוות אותך, בעל העסק, בתהליך הרכבת הפוליסה של ביטוח לעסק בדיוק לפי דרישות וצרכי העסק, כך שתהיה מוגן מכל צרה ותוכל לנהל את העסק שלך – בין אם זו חנות קטנה או מפעל ענק – בראש שקט ונקי מדאגות.
 

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה עבור ביטוח עסק שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: