ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום!

לרכישה און ליין לחצו על הכרטיס

ביטוח נסיעות מגדל

לרכישה און ליין לחצו על התמונה

ארכיון
מרץ 2020
אבגדהוש
« פבר  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

מה זה ביטוח אלמנטרי

ביטוח אלמנטארי כולל בתוכו כמה תחומי ביטוח, הקשורים בעיקר לנזקים לרכוש, מדובר בביטוחים שכל אחד נדרש אליהם, חלקם, כמו ביטוח רכב הם ביטוחי חובה. 

מה זה בדיוק ביטוח אלמנטארי, מי יכול להנפיק לכם פוליסות ביטוח אלמנטארי, ומדוע כדאי לכם לרכוש את הביטוח האלמנטארי שלכם בדריזין ביטוחים, הישארו עימנו ותגלו את התשובות.

מה זה ביטוח אלמנטארי

ביטוח אלמנטארי כולל ביטוחים שונים הנוגעים בעיקר לרכוש. תחומי הביטוח האלמנטארי הם:

מי יכול למכור ביטוח אלמנטארי

את הביטוח האלמנטארי יכול למכור לכם סוכן ביטוח שקיבל רישיון לעסוק בביטוח אלמנטארי מטעם אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, לאחר שסיים תקופת התמחות נדרשת, ועמד בבחינות ההסמכה. כאשר אתם נפגשים עם סוכן הביטוח שלכם, תוכלו לבקש לראות את תעודת ההסמכה שלו, אשר בדרך כלל תהיה מוצגת לעיני כל על אחד מקירות המשרד.

היכן כדאי לרכוש את הביטוח האלמנטארי

ניתן לרכוש ביטוח אלמנטארי מחברות ביטוח ישיר, ממשווק של אחת מחברות הביטוח הגדולות, מסוכן עצמאי, או מסוכנות ביטוח העובדת עם רוב חברות הביטוח. חברות הביטוח הישיר מתיימרות לשווק ביטוחים זולים יותר, כיוון שהן חוסכות את עמלות התיווך של הסוכנים, אולם הקוץ שבאליה הוא שאין נציג מסוים שמטפל בעניינכם, וכן שאין מגוון של אפשרויות, אלא הצעה אחת של החברה עצמה.

גם כשאתם רוכשים ביטוח אלמנטארי מסוכן או משווק של חברת ביטוח גדולה, אתם מוגבלים להצעות של אותה חברה, ונמנעת מכם האפשרות לערוך סקר שוק והשוואת מחירים. לעומת זאת, כאשר אתם רוכשים ביטוח אלמנטארי מסוכנות ביטוח העובדת עם חברות ביטוח שונות, סוכן הביטוח המטפל בכם יתאים עבורכם את הפוליסה שתענה על צורכיכם בדרך הטובה ביותר, ויביא בפניכם מספר הצעות, מהן תבחרו את המתאימה לכם ביותר.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח אלמנטארי בדריזין ביטוחים

בדריזין ביטוחים שואפים להתאים לכל מבוטח את הפוליסה הטובה ביותר עבורו מתוך מגוון הצעות מחברות ביטוח שונות. בנוסף לכך, בדריזין ביטוחים מאמינים כי השירות של סוכן הביטוח אינו מסתיים עם חתימת הפוליסה, ואנו זמינים למתן ייעוץ וטיפול בזמן אמת, ומקפידים על ייצוג הלקוח והאינטרסים שלו מול חברות הביטוח בדרך הטובה ביותר בין אם מדובר בביטוחים אלמנטריים, ביטוחי עסקים, ביטוחי קבלנים או ביטוחים אחרים. בדריזין ביטוחים תמצאו יועץ ביטוח אלמנטארי, וסוכן ביטוח שיטפל בכם לאורך כל הדרך, ויעמוד לצידכם ברגעים הקשים של מאבק בחברות הביטוח, בכדי לוודא שתקבלו את הפיצוי המגיע לכם. לרכישת פוליסת ביטוח אלמנטארי מותאמת אישית פנו עוד היום לנציג דריזין ביטוחים.

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
Powered by
הצעת מחיר דילוג לתוכן