ארכיון
מאי 2022
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
gallery_source_2038-2612
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח עסקים וחבויות

בניגוד למקרים מצערים של תאונות או נזק לדירה או בית פרטיים, כאשר בית עסק נפגע הנזק הכלכלי יכול להיאמד בסכומים גבוהים הרבה יותר.

כל עצמאי, בין אם מדובר בבעלים של חברה בע"מ או בעוסק מורשה  צריך לבטח עצמו כנגד תביעות פיצויים שונות, בין אם מדובר בתביעות רשלנות, או תביעות נזיקין, ובין אם מדובר בחבויות כתוצאה מנזק שנגרם ללקוח משימוש במוצר, או לעובד כתוצאה מאי שמירה על בטיחות בעבודה. דריזין ביטוחים היא סוכנות ביטוח ותיקה ומנוסה, המתמחה בביטוח צד ג לעסקים, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מוצר, וביטוח חבות מעביד במחירים הוגנים, ומקפידה על שירות ברמה הגבוהה ביותר. בדריזין ביטוחים לא יחסכו מאמצים להפיק עבור העסק שלכם את פוליסת הביטוח הטובה ביותר, וחשוב מכך, בדריזין ביטוחים מאמינים שהשירות לא מסתיים עם חתימה על הפוליסה, ושעיקרו הוא דווקא כאשר קורה אירוע ביטוחי. לכן בדריזין מובטח לך שבשעת הצורך, סוכן הביטוח שלך יעמוד לצידך, וידאג שתקבל את הפיצוי המגיע לך עד הפרוטה האחרונה.

פוליסות ביטוחים לעסקים

בביטוח לעסקים קטנים או גדולים אין פוליסה סטנדרטית, שכן לכל עסק יש את המאפיינים, הדרישות והצרכים הביטוחיים שלו, וכל בעל עסק צריך להחליט אילו סיכונים הוא רוצה לכסות מראש במסגרת ביטוח לעסק. שני האלמנטים הבסיסיים ביותר בביטוח עסק הם ביטוח מבנה העסק (גם אם הוא בשכירות) וביטוח תכולת העסק (מלאי, ציוד, קבועות) – כאשר הכיסוי על ביטוח לעסקים ניתן במקרים של אירוע תאונתי בלתי צפוי מראש, כולל נזקי אש, נזקי מים, התפוצצויות, נזקי פריצה ועוד. ניתן לרכוש כמובן הרחבות לנזקים כתוצאה מנזקי טבע (סערה,סופה וכד' ) וכמובן כנגד רעידות אדמה.

בין הכיסויים המקובלים הנוספים אותם נהוג לרכוש במסגרת ביטוח לעסקים קטנים וגדולים ניתן למצוא :ביטוח אובדן רווחים, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח ציוד אלקטרוני ומאגרי מידע, וכן סוגים שונים של ביטוחי חבויות.

בניגוד למקרים מצערים של תאונות , נזק לדירה , כאשר בית עסק נפגע הנזק הכלכלי יכול להיאמד בסכומים גבוהים הרבה יותר, כאשר למעשה הפגיעה היא חמורה שבעתיים, שכן לא רק שהמבנה או הרכוש של בעל העסק נפגע, אלא גם מקור הפרנסה שלו, מה שיכול להוביל להפסדים כבדים. לכן, בין אם מדובר בעסק קטן כמו מכולת שכונתית או עסק בסדר גודל של מפעל תעשייתי, כל בעל עסק צריך להיות מוכן לכל צרה אשר לא תבוא, ולרכוש פוליסת ביטוח עסקים רחבה ומקיפה ככל האפשר, שתגן עליו מפני כל נזק ופגיעה כלכלית אפשרית. לא משנה אם אתה הבעלים של עסק גדול או קטן אתה חייב להיות מבוטח על כן קיים ביטוח לעסקים שמתאים לאותם עסקים קטנים ובינוניים.

ביטוח חבויות

חבות היא אחריות של נותן שירות או מוצר לנזק שנגרם לצד ג כתוצאה מהשירות שהעניק לו. זה יכול להיות נזק או עגמה שנגרמו ללקוח או לעובד,והסכומים שהמבוטח חשוף אליהם בעת תביעה עלולים להיות גבוהים לכל עסק ומקצוע הסיכונים האופייניים לו, וחבויות המושתות על עצמאי או בעל עסק יכולות להביא להתמוטטות כלכלית ופשיטת רגל. בימינו, כאשר מי שרואה עצמו נפגע לא מהסס להגיש תביעה, חובה על בעלי עסקים להגן על עצמם ועל בני משפחתם מפגיעה כלכלית כתוצאה מתביעה שמוגשת נגדו. אנו מבצעים ביטוח עבור כל עסק, כולל ביטוח אחריות מקצועית למטפלים, רופאים, קבלנים, עורכי דין ועוד.

ביטוח חבויות הוא שם כולל למספר סוגים של ביטוח לעסק קטן או גדול, אשר מהווים השלמה בלתי נפרדת לכל ביטוח עסקים, ונועדו להגן על בעל העסק המבוטח באמצעות ביטוח לעסקים מפני תביעות ביטוחיות בגין רשלנות (אך לא רק) אשר בעקבותיה נגרם נזק לצד שלישי, בין אם מדובר בעובדים, לקוחות או כל צד שלישי אשר נפגע כתוצאה מכך.

לכל מקצוע ועיסוק חבויות אופייניות לו, וחשוב להתאים את הביטוח לסיכונים האופייניים לעיסוקך. מומחי הביטוח של דריזין ביטוחים יתאימו עבורך את פוליסת הביטוח שתכסה את הסיכונים המקצועיים והחבויות של העסק שלך, כך שתהיה על הצד הבטוח של הביטוח, בנוסף לכך, המומחים של דריזין ביטוחים ידאגו שלא תשלם על ביטוח חבויות שאינו רלוונטי עבורך, ובכך ימנעו ממך להוציא כספים מיותרים על ביטוח חבויות שאינך צריך. אנו נמצאים בקשר עם חברות הביטוח המובילות בשוק, ומשתמשים בתוכנות המתקדמות ביותר על מנת לקבל עבור הלקוח הצעות מחיר אונליין, מתוכן יבחר את המתאימה לו ביותר. אנו בדריזין ביטוחים מקפידים להבהיר ולהסביר למבוטח את כל סעיפי הפוליסה, ועוזרים לו לבחור את הפוליסה המתאימה לו ביותר.

פוליסות ביטוחי חבויות

על אף שהמהות במרבית פוליסות ביטוחי החבות היא כמעט זהה, ישנם הבדלים משמעותיים ביניהן, כאשר הפוליסות הנפוצות ביותר מבין ביטוחי החבויות הן:

ביטוח אחריות מקצועיתפוליסה אשר נועדה לכסות בעיקר בעלי מקצועות חופשיים (רופאים, עורכי דין, רואי חשבון וכו') בפני תביעות פיצויים מצד שלישי, בגין אובדן או נזק שנגרם לו כתוצאה מהפרת חובה או רשלנות מקצועית שנעשתה בתום לב.

ביטוח אחראיות כלפי צד שלישי – פוליסת ביטוח צד שלישי לעסק הנקראת גם ביטוח צד ג לעסק מכסה את המבוטח מפני תשלומי פיצויים והוצאות משפטיות כתוצאה מגרימת נזקי גוף או רכוש לכל אדם אשר שנפגע כתוצאה מפעילותו של המבוטח או עסקו, ושאינו מועסק על ידי בעל העסק המבוטח.

ביטוח חבות מעבידיםביטוח עסקים למעבידים שונים. לכל מעביד ישנה אחראיות המעוגנת בחוק כלפי כל אדם המועסק על ידו, וכיוון שעל פי תקדימים בפסקי דין רבים יש נטייה לראות במעביד כאחראי כמעט מוחלט לכל נזק אשר נגרם לעובד במסגרת העבודה (בין אם נזק גופני, שכלי או נפשי) – מדובר בביטוח לעסק שהוא כמעט בגדר חובה לכל בעל עסק. הפוליסה מכסה מפני תביעות נזיקין שמעל סכומי הפיצוי המגיעים לעובד מביטוח לאומי, ואינה מכסה נזקי רכוש העלולים להיגרם לעובד.

ביטוח חבות המוצר – פוליסה המכסה את אחריות המבוטח לתשלומי פיצויים והוצאות משפטיות בגין פגיעה או גרימת נזק לגופו או רכושו של אדם, כתוצאה מפגם או ליקוי במוצר כלשהו אשר יוצר, שווק, הורכב או סופק על ידי בעל העסק המבוטח.

ביטוח אחראיות דירקטורים ונושאי משרה – ביטוח עסק קטן או גדול נגד תביעות. לאור המגמה ההולכת וגוברת של תביעות כנגד דירקטורים ונושאי משרה בגין החלטות כושלות או מעשי רשלנות, מומלץ לרכוש ביטוח לעסקים מסוג זה על מנת להגן על בעלי התפקידים כנגד תביעות אישיות מכל גורם שהוא, יהיו אלו בעלי מניות, עובדים, ספקים או לקוחות.

לעשות ביטוח ולישון בשלווה

החיים מזמנים לנו סיכונים וסיכויים, וחובתנו להישמר מן הסיכונים, ולנצל את הסיכויים. אם הינך עצמאי או בעל עסק, אל תתעלם מן הסיכון הטמון בתביעות שונות, ורכוש לעצמך פוליסת ביטוח צד שלישי וחבויות לעסק. עלות ביטוח אחריות מקצועית ומחיר ביטוח חבויות מתגמדים ובטלים בשישים אל מול הנזק הכלכלי העצום שתביעות יכולות לגרום לך אם אינך מבוטח.

אם כן, רכישת ביטוח עסקים הינה משימה מורכבת וחשובה מאין כמוה, הדורשת ליווי וייעוץ צמוד של סוכנות ביטוח מנוסה ומקצועית ביותר, כזו אשר תוכלו למצוא אצלנו בדריזין ביטוחים. אנו ניתן לך הצעת מחיר ביטוח עסק ונשמח ללוות אותך, בעל העסק, בתהליך הרכבת הפוליסה של ביטוח לעסק בדיוק לפי דרישות וצרכי העסק, כך שתהיה מוגן מכל צרה ותוכל לנהל את העסק שלך – בין אם זו חנות קטנה או מפעל ענק – בראש שקט ונקי מדאגות.

זה הזמן לדאוג לעתידך ולעתיד ילדיך, לפנות לדריזין ביטוחים, ולרכוש פוליסת ביטוח צד ג, אחריות מקצועית וחבויות עבור העסק שלך, ולמען השקט הנפשי שלך. לפרטים נוספים ולקביעת פגיה השאר בפרטיך באתר, או התקשר לטלפון 03-6772277.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה עבור ביטוח עסק שברשתוכם
חייגו עכשיו: 03-6772277

או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

פרטים אישיים

כיסויים ביטוחיים מבוקשים:

עוד מאמרים בנושא:

ביטוחי עסק

ביטוח מוסך

בעלי מוסכים עוסקים באופן שוטף במתן שירות עבור לקוחות ואנשים המבקרים בתוך המוסך שלהם, על בסיס יום יומי.

קרא עוד »

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
הצעת מחיר דילוג לתוכן