ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום!

לרכישה און ליין לחצו על הכרטיס

ביטוח נסיעות מגדל

לרכישה און ליין לחצו על התמונה

ארכיון
מרץ 2020
אבגדהוש
« פבר  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
ביטוח חקלאי
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח חקלאי

ביטוח חקלאי הינו מוצר ביטוחי המיועד לחברי מושב/קיבוץ שבבעלותם משק חקלאי, לבעלי משק חי ולחברות חקלאיות העוסקות במתן שירותים חקלאיים. ביטוח זה מיועד למטרות כיסוי ביטוחי מפני כל הסיכונים למשק וזאת בהתאם לגודלו ואופיו.

חשיבותו של הביטוח החקלאי

בעלי משקים חקלאיים ובעלי משק חי, נדרשים להתמודד עם מגוון רחב של סיכונים המצויים מחוץ לשליטתם, לרבות, גניבות ציוד והסבת נזקים במסגרת מה שמכונה: טרור חקלאי, נזקי מזג האוויר וכדומה. סיכונים אלו ואחרים, עלולים להוביל לנזקים משמעותיים לתוצרת החקלאית ו/או לציוד המשמש את החקלאי לטובת החזקת המשק. במקרים אלו, קיימת חשיבות רבה להימצאותה של פוליסת ביטוח חקלאי המיועדת לצרכי כיסוי במקרה של נזקי לתוצרת ולסביבת המשק.

ביטוח חקלאי – מרכיבי הפוליסה

ביטוח חקלאי, בדומה לכל ביטוח עסק אחר, חייב להיות מותאם לאופי הפעילות המתקיימת במשק, כאשר בין יתר מרכיבי הפוליסה הנכללים במסגרת פוליסת ביטוח חקלאי ניתן למצוא:

  • כיסוי מפני נזקי רכוש, לרבות, ציוד חקלאי, ציוד כבד, מיכון חשמלי
  • כיסוי מפני גניבות וטרור חקלאי
  • ביטוח חבויות

ומרכיבי ביטוח נוספים המותאמים למכלול צרכיו הביטוחיים של בעל המשק, לרבות, ביטוח רכב, ביטוח מבנה, ביטוח אובדן רווחים ועוד. חשוב לציין שמרכיבי הפוליסה ניתנים להתאמה פרטנית בהתאם לכל אחד מצרכיו הביטוחיים של בעלי המשק ובהתאם לסיכונים השונים אליהם חשופים בעלי המשק לאורך כל תקופת הפוליסה.

עוד מאמרים בנושא:

ביטוחי עסק

ביטוח מוסך

בעלי מוסכים עוסקים באופן שוטף במתן שירות עבור לקוחות ואנשים המבקרים בתוך המוסך שלהם, על בסיס יום יומי.

קרא עוד »

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
Powered by
הצעת מחיר דילוג לתוכן