שדרות ירושלים 96

רמת גן 5236360

drizin@drizin.co.il

כתבו לנו

ימים א-ה בין השעות 9:00-16:00

החל משעה 16:00 בתאום מראש.

ביטוח הנסיעות הראשון בעולם שמשלם במקום!

לרכישה און ליין לחצו על הכרטיס

ביטוח נסיעות מגדל

לרכישה און ליין לחצו על התמונה

ארכיון
ינואר 2020
א ב ג ד ה ו ש
« דצמ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
sh8-4572-755
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח משרדים

ביטוח משרדים הינו ביטוח עסקי בעל חשיבות רבה שנועד לספק כיסוי ומענה לכל מגוון התרחישים האפשריים העלולים לפגוע בפעילות המשרד, בציוד ורכוש, בלקוחות ובעובדים.

ברוב המקרים, פוליסת ביטוח משרדים כוללת ביטוח מבנה ותכולה, ביטוח אובדן הכנסה וביטוח חבויות וניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי בהתאם לסוג העיסוק, התקציב והעדפות אישיות.

רכיבי הביטוח והרחבות

ביטוח מבנה ותכולה – ביטוח משרדים מתאים למגוון תחומי עיסוק בהם: משרד עורך דין, משרד רואה חשבון, משרדי נדל"ן ועוד. המרכיב המרכזי של ביטוח משרדים מתייחס למבנה ותכולה ונועד לספק כיסוי למגוון מקרים של פגיעה ברכוש וציוד המשרד. כיסוי זה כולל פגיעה במקרים של שריפה, שיטפונות, פריצה למשרד, מעשי טרור ואסונות טבע.

ביטוח חבויות – כיסוי ביטוחי המתייחס לחבות המעביד ולאחריות שלו כלפי צד שלישי. סעיף זה מספק למבוטח הגנה במקרה של תביעות צד ג' ומונע הוצאות בלתי מתוכננות. פוליסת ביטוח חבויות יכולה לכלול כיסוי גם לעובדי המשרד למשל בסעיף תאונות אישיות.

ביטוח אובדן הכנסה – כיסוי ביטוחי למצבים של אובדן הכנסה ופגיעה בהתנהלות התקינה והפעילות השוטפת של המשרד. סעיף זה כולל לרוב פיצוי יומי בהתאם לסכום מוגדר מראש.

שמירה על התנהלות תקינה והגנה מפני תביעות

ביטוח משרדים הינו בעל חשיבות רבה לכל עסק ומהווה מרכיב חיוני בהתנהלות תקינה ונכונה של המשרד וזאת בהתאם לאופי, סוג ותחום העיסוק. משרדי עורכי דין, רואי חשבון, חברות נדל"ן וכו' עלולים להיות חשופים לתביעות שונות מצד לקוחות ועובדים נוכח היקף הפעילות הרחב והרגישות בתחום מתן השירותים ללקוח. הכיסוי הביטוחי מספק מענה ביטוחי הן למבנה, ציוד ורכוש והן לכל מקרה של תביעה מצד שלישי בשל נזקי גוף או רכוש. ביטוח משרדים נועד לספק מענה לכל מקרה של פגיעה בתפקוד העסק וכן לאפשר חזרה מהירה לשגרת הפעילות למניעת הפסדים כלכליים ונזקים אחרים.

ביטוח מקיף, מקצועי ומשתלם למשרד ולעסק

דריזין ביטוחים הינה חברה מובילה וותיקה המספקת מעטפת שירותי ביטוח מקיפים למשרדים ועסקים וזאת בהתאמה אישית לצרכי המשרד. החברה משקיעה כל מאמץ על מנת לספק ללקוחותיה כיסוי ביטוחי מלא, מקצועי ומשתלם וכל זאת ביחס אישי, אחריות ואדיבות.

קבלו הצעת מחיר לביטוח המשרד שלכם, השוואה בין 9 חברות ביטוח

פרטים אישיים

כיסויים ביטוחיים מבוקשים:

עוד מאמרים בנושא:

ביטוח חנויות
ביטוחי עסק

ביטוח חנויות

חנויות מהוות מרכיב מרכזי בעולם העסקים וחלק נכבד מההכנסה העולמית הינו תוצאה של קניות טובין של תושבי המדינה והתיירים המבקרים בה.

קרא עוד »

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד

רכשתם רכב חדש? נדרשים לחדש את ביטוח הרכב?

ביטוח דירה – עד כמה הבית שלך חשוב לך?

ביטוח עסק?

נוסעים לחו"ל?

Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן