ארכיון
דצמבר 2021
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ביטוח לרכב| מחירי ביטוח רכב| ביטוח רכב השוואה| ביטוח לרכב פרטי
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח רכב לנהג צעיר במחיר הוגן עושים בדריזין ביטוחים

 מעוניינים לעשות ביטוח רכב לנהג צעיר במחיר אטרקטיבי לחיילים וצעירים ? היכנסו לאתר דריזין וערכו השוואה בין חברות הביטוח.

צרו קשר כדי לעשות ביטוח מקצועי לרכב עבור נהג צעיר.

הבן או הבת עברו את הטסט וקיבלו רישיון נהיגה, וכעת אתם מעוניינים לבטח אותם בסוכנות ביטוח אמינה ומקצועית? בדריזין ביטוחים תזכו לליווי ויעוץ מקצועי, ולביטוח מקיף ומלא לנהג צעיר, במחיר הוגן. דריזין ביטוחים היא חברה וותיקה ואמינה, המאמינה בעמידה לצידו של הלקוח לאורך כל הדרך, בייחוד בזמנים הקשים בהם הוא זקוק לממש ביטוחים. החברה מעניקה מעטפת שירותי ביטוח מלאה בכל נושא ולכל צורך, וביניהם כל ביטוחי הרכב: ביטוח מקיף, ביטוח צד ג', ביטוח חובה, ביטוח לרכב לנהג חדש, וביטוח רכב לנהג צעיר.

ההבדל בין ביטוח רכב לנהג צעיר וביטוח רכב לנהג חדש

נהג חדש – משרד הרישוי מגדיר נהג חדש כמי שמחזיק ברישיון נהיגה פחות משנתיים, ללא קשר לגילו. על נהגים חדשים חלות הגבלות שונות, בכדי להפחית את הסיכון לתאונות.

נהג צעיר הוא הגדרה של חברות הביטוח, בדרך כלל נהג צעיר הוא נהג שגילו פחות מ 24 שנים, חברות ביטוח רבות נוהגות להבדיל בין נהגים צעירים שגילם עד 21 שנה, ובין נהגים צעירים שגילם  21-24 שנים.

בעת התווספות נהג חדש לנוהגים ברכב, על בעלי הרכב לדווח על כך מייד, כמו כן, כולנו מכירים את הסעיפים בפוליסת הביטוח, בהם מצוין גילו של הנהג הצעיר ביותר ברכב. פרמיית ביטוח הרכב נקבעת על פי הנהג הצעיר ביותר הנוהג בו, וכך, אם התברכתם בנהג חדש או נהג צעיר במשפחה, התכוננו להוציא מכיסכם עוד כמה מאות עד אלפי שקלים לצורך ביטוח הרכב.

ביטוח רכב נהג צעיר ונהג חדש בדריזין

כשעושים ביטוח לרכב לנהג צעיר תוספת המחיר היא משמעותית, ובדריזין ביטוחים נעשים מירב המאמצים למצוא עבור לקוחות שבמשפחתם נהג צעיר את ביטוח נהג צעיר הטוב ביותר, במחיר ההוגן ביותר. בדריזין ביטוחים נבדוק עבורכם הצעות מחיר של ביטוח רכב לנהג חדש וביטוח לנהג צעיר מכל חברות הביטוח הגדולות, עימן ביססנו קשרי עבודה פוריים במהלך מעל חמישים שנות פעילות בתחום הביטוח, ואת ההצעות הטובות ביותר נציג לפניכם, תוך פירוט היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

ביטוח עם ניסיון

דריזין ביטוחים פועלת מאז שנות השישים, במהלכן אנו עושים את כל המאמצים להעניק ללקוחותינו שירות הוגן ושקוף בין אם מדובר בביטוחי רכב ובין אם מדובר בכל ביטוח אחר כגון ביטוח דירה, ביטוח עבודות קבלניות או כל ביטוח אחר. אנו תמיד נעמוד לצד לקוחותינו ונעשה את המירב בעת שעולה הצורך בהפעלת הביטוח. הודות לניסיון הרב ולקשרי העבודה המוצלחים שביססנו עם גורמים שונים בעולם הביטוח , באפשרותנו להציג בפני לקוחותינו ביטוחים בעלי כיסוי מעולה בעלות הוגנת. במקרה של ביטוח רכב לנהג צעיר, קיימות דרכים שונות להוזיל את הפרמיה, כמו העלאת דמי השתתפות עצמית, או התחייבות לתיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח. סוכן הביטוח של דריזין יפרט בפניכם את האפשרויות, ואת המשמעויות  וההשלכות של כל אפשרות, כך שתוכלו לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר.

ביטוח נהג צעיר מושלם

ביטוח לנהג צעיר, ביטוח רכב לחיילים, וכן ביטוח לנהג חדש, כדאי לעשות בחברה מקצועית ואמינה. בכדי לקבל את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר פנו עוד היום לדריזין ביטוחים, להנפקת פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר שתעניק לכם כיסוי מלא, במחיר ההוגן ביותר.

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן