ארכיון
יולי 2020
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ביטוח דירה
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

ביטוח דירה

בחיים אין הבטחות ושום דבר לא בטוח. בין אם אנחנו שוכרים דירה או בעלים של דירה אנחנו חייבים שיהיה לנו ביטוח לתכולת הדירה וביטוח מבנה.

כאשר אנחנו עושים ביטוח דירה חשוב שנשים לב לגובה הביטוח החודשי וגם מה הוא מכסה. חשוב מאוד לבחור לבטח את הדירה שלנו דרך סוכן ביטוח איכותי שיוכל לדאוג לנו ברגע האמת שנצטרך לממש את הביטוח שבאמת נקבל את מה שמגיע לנו. את הביטוח עצמו עלינו לחדש כל שנה מחדש וחשוב לא להזניח את זה ולא לשכוח לחדש אותו.

ביטוח דירה – מה מבטחים?

כאשר אנחנו עושים ביטוח דירה אנחנו צריכים להבדיל בין הביטוח של מבנה הדירה ובין הביטוח של תכולת הדירה וכל החפצים שלנו.

ביטוח מבנה כולל ביטוח נגד שריפות ואסונות טבע וגם נגד אירועים ביטחוניים. ביטוח זה חשוב מאוד כי הוא יכול לאפשר לנו להשתקם ולשקם את הבית שלנו במקרה שהוא נהרס. ביטוח זה יאפשר לנו לבנות מחדש את הבית שלנו במקרה שהוא ייהרס בגלל אסונות מסוגים שונים כמו למשל שריפה בגלל קצר חשמלי או בגלל שפגע טיל בבית.

ביטוח דירה – ביטוח נגד גניבות

ביטוח דירה שונה מביטוח נגד גניבות אך חשוב שיהיה לנו גם ביטוח מסוג זה. כאשר יש לנו גם ביטוח מבנה, גם ביטוח לתכולת הדירה וגם ביטוח נגד גניבות אז אנחנו בטוחים במאה אחוז לכל מקרה שלא יבוא חס וחלילה.

מי שבוחר לא לבטח את הנכס שלו מזלזל באיכות החיים שלו ופוגע בעצמו בטווח הקרוב ובטווח הרחוק. החיים לא צפויים ואנחנו לא יכולים לדעת מראש מתי הביטוח יציל ומתי לא ולכן חשוב לא לקחת סיכונים ופשוט לבטח את הבית שלנו.

בסופו של דבר הבית שלנו מקנה לנו תחושה של ביטחון אישי ושלמות. כאשר אנחנו רוצים להרגיש בטוחים במאה אחוז אז כדאי לנו לוודא שהבית שלנו מבוטח ושהוא יהיה שמור ושבכל מקרה שלא יבוא יהיה לנו לאן לחזור וגג מעל הראש שלנו כל הזמן.

הצעת מחיר ביטוחים – ביטוח דירה

הצעת מחיר ביטוחים – השוואת מחיר ביטוח דירה – עד כמה הבית שלך חשוב לך?

הדירה, או הבית, היא עבור רוב האנשים הנכס המשמעותי ביותר שבבעלותם. כמו על כל דבר שחשוב לנו, טבעי שנרצה להגן עליו, נכון? הצעה לביטוח דירה שכורה או דירה שברשותך, כמו גם ביטוח חיים ומבנה למשכנתא, הן ההגנות החשובות ביותר כנגד פגיעות ונזקים פוטנציאליים.
 
הביטוח דירה אמנם לא יכול למנוע את מה שעשוי לקרות חס וחלילה, אך הוא בהחלט מגן עליכם מפני נזק כלכלי באמצעות ביטוח תכולת דירה ומוודא שהשקעה הכספית שעשיתם ברכושכם לא תרד לטימיון. 
 
כאשר תקבלו הצעה לביטוח דירה אחרי שערכתם השוואת מחירים כוללת, תוכלו להבחין בביטוחי הדירה ישנם המון משתנים המשפיעים על המחיר, לכן חשוב לבדוק מה הממוצע במחירי ביטוח דירה ולבצע השוואת מחירי ביטוח דירה לפני הכל.

עוד מאמרים בנושא:

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן