ארכיון
מאי 2020
אבגדהוש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
10876783 - view of tel-aviv sea coast from jaffa
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

הצעת מחיר לביטוח דירה בתל אביב

בעלי דירה בתל אביב? שוכרים דירה בעיר הגדולה? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות הביטוחיות העומדות לרשותכם.

ביטוח דירה הנמנה על תחום הביטוח האלמנטארי, הוא מוצר ביטוחי המיועד לצרכי כיסוי בפני גורמי סיכון שונים העלולים להסב נזק למבנה ו/או תכולת הדירה, וזאת בהתאם לסוג הפוליסה ומרכיביה אותה אתם רוכשים. בין יתר סוגי הביטוחים הנכללים תחת הקטגוריה הביטוחית של ביטוחי דירה תוכלו למצוא:

  • ביטוח מבנה המיועד למטרות כיסוי ביטוחי בפני נזקים הנגרמים בין היתר כתוצאה מנזקי טבע, נזקי צנרת, שריפות וכדומה.
  • ביטוח תכולה המיועד למטרות כיסוי ביטוחי בפני נזקים הנגרמים בין היתר כתוצאה מניסיונות פריצה, שריפה, רעידת אדמה ונזקי צנרת אשר הובילו להצפת הדירה.

חשוב לציין שצמד מוצרי הביטוח הנ"ל, מותאמים לכל דירת מגורים ללא קשר לגודלה ושוויה הכספי, כאשר ביטוח תכולה משלב בתוכו הרחבות ביטוחיות המיועדות לצרכי כיסוי ביטוחי לפריטים יקרי ערך הנכללים בתכולת הדירה.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים ביטוח דירה בתל אביב?

במידה והינכם בעלי נכס בתל אביב המיועד למטרות השכרה, חשוב לבדוק שהביטוח המוצע לכם מותאם באופן פרטני לצרכי השכרת הדירה והעמדתה בשוק השכירות לאורך זמן.

במקרים אלו, חשוב לבדוק שמרכיבי הביטוח מבטיחים לכם כיסוי ביטוחי בגין נזקים שונים העלולים להתרחש במבנה הדירה ותכולתה (במידה ומצויה בה תכולה השייכת לכם) וזאת גם במקרים בהם הנזק נגרם כמעשה זדון מכוון ו/או לא מכוון על ידי שוכרי הדירה.

במקרים בהם אתם מבטחים את דירת המגורים התל אביבית שלכם (בה אתם מתגוררים), חשוב לכלול במרכיבי הביטוח גם הרחבה ביטוחית בכל הנוגע לביטוח צד ג' המיועד לצרכי כיסוי בפני נזקי גוף הנגרמים לאנשים השונים המתארחים בדירתכם לאורך כל תקופת הביטוח.

תעריפי ביטוח דירה, נקבעים בהתאם לסוג הביטוח אותו אתם רוכשים, כאשר עומדת לרשותכם האפשרות לרכוש ביטוח דירה משולב (מבנה+תכולה), ובהתאם למאפייני הנכס כגון: גיל הדירה, שווי הנכס וגודל הדירה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח דירה בתל אביב  וגם אתם תוכלו ליהנות מביטוח אופטימאלי במחיר אטרקטיבי  לביטוח דירות בתל אביב.

הצעת מחיר ביטוחים – ביטוח דירה

הצעת מחיר ביטוחים – השוואת מחיר ביטוח דירה – עד כמה הבית שלך חשוב לך?

הדירה, או הבית, היא עבור רוב האנשים הנכס המשמעותי ביותר שבבעלותם. כמו על כל דבר שחשוב לנו, טבעי שנרצה להגן עליו, נכון? הצעה לביטוח דירה שכורה או דירה שברשותך, כמו גם ביטוח חיים ומבנה למשכנתא, הן ההגנות החשובות ביותר כנגד פגיעות ונזקים פוטנציאליים.
 
הביטוח דירה אמנם לא יכול למנוע את מה שעשוי לקרות חס וחלילה, אך הוא בהחלט מגן עליכם מפני נזק כלכלי באמצעות ביטוח תכולת דירה ומוודא שהשקעה הכספית שעשיתם ברכושכם לא תרד לטימיון. 
 
כאשר תקבלו הצעה לביטוח דירה אחרי שערכתם השוואת מחירים כוללת, תוכלו להבחין בביטוחי הדירה ישנם המון משתנים המשפיעים על המחיר, לכן חשוב לבדוק מה הממוצע במחירי ביטוח דירה ולבצע השוואת מחירי ביטוח דירה לפני הכל.

עוד מאמרים בנושא:

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן