השוואת ביטוח רכב | השוואת מחירים לביטוח רכב | השוואת מחירי ביטוח חובה- דריזין

השוואת מחירי ביטוח מקיף וחובה לרכב

לא פעם הרכב הוא הבית השני שלנו. מעבר לביצוע לא רק בגלל המחיר (במסגרת השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב או חובה), אלא בגלל המהות. כולנו מכירים את הנסיעות הארוכות, את השיחות האישיות, את ההרגשה של שיר טוב ברדיו, את הרגע שאוספים את החברים או את הילדים, את הריח של אוטו חדש… אם עדיין לא הפנמתם, הרכב הוא הרבה יותר מכלי תחבורה - הוא חלק מהחיים שלנו. ובדיוק בגלל זה, חשוב שנבטח אותו (וגם בגלל שמשרד התחבורה מחייב ביטוח רכב חובה על פי חוק).

משולש הזהב של סוכני הביטוח בביטוח הרכב

 1. זמינות - חשוב לוודא שסוכן הביטוח רכב שלכם יכול להעניק לכם זמינות מירבית.

 2. שירות - אל תתפשרו על פחות שירות מקצועי ואדיב, יחס אישי ותודעת שירות גבוהה מצד סוכן הביטוח.

 3. מקצועיות - בהשוואה של ביטוח חובה מאוד חשוב המחיר אבל הכל מתגמד אם סוכן הביטוח שלכם לא מספיק מקצועי. אנחנו לא צריכים להסביר לכם, אבל בכל זאת נזכיר שעל מקצועיות איכות לא מתפשרים.

לבירור פרטים נוספים וקבלת הצעה לביטוח רכב או פוליסה שברשתוכם חייגו עכשיו >> 03-6772277
או מלאו את פרטיכם בטופס שבעמוד זה ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי.

בימים בהם הכל נעשה בלחיצת כפתור ממוחשבת, יש ערך מוסף לשיחה אמיתית ולמענה אנושי. נכון - הרכב חשוב, הביטוח חשוב, השוואת מחירי ביטוח רכב חובה ומקיף הם עניינים מאוד חשובים, אבל בתחום הביטוח אין תחליף לסוכן ביטוח מקצועי, אמין ובעל ניסיון. חשוב לזכור כי ביטוח רכב הוא תחום עתיר תביעות, וככזה הוא דורש טיפול מהיר, מקצועי ויעיל. לכן כאשר מקבלים הצעת מחיר לביטוח רכב אל תקבצו ישר על זה עם המחיר הנמוך ביותר. איך תוודאו שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר? על פי נוסחה פשוטה.

ביטוח רכב השוואת מחירים? המחיר זה לא הכל

אל תתפשרו על ביטוח הרכב

הרכב הוא אחד הנכסים היקרים והחשובים ביותר של רב האנשים. בשל השימוש היומיומי בו, הוא חשוף לפגיעה ונזקים יותר מכל רכוש אחר. ביטוח רכב חובה והמקיף שלכם הוא צעד הכרחי, חשוב ונכון, אך בלית ברירה -  גם די יקר. בדיוק כמוכם, גם אנחנו לא אוהבים לצאת פראיירים, לכן נמליץ תמיד לבטח את הרכב במחירים אטרקטיביים וטובים יותר באמצעות השוואת מחירים לביטוח רכב ופוליסות או באמצעות השוואת ביטוח חובה לרכב. אל תדאגו, תוכלו לחסוך את כאב הראש באמצעות סוכן הביטוח שייתן לכם הצעת מחיר לביטוח רכב מקיף וחובה עם המחירים והתנאים הטובים ביותר.

בדיוק כאן דריזין ביטוחים נכנסים לתמונה

מה אנחנו מציעים לכם?

 • אתם תמיד במקום הראשון - כגוף עצמאי ובלתי תלוי, טובת הלקוח היא מעל הכל.

 • אפשרויות רבות ומגוונות - עבודה מול מרבית חברות הביטוח מאפשרת לנו לערוך עבורכם השוואת מחירי ביטוח רכב חובה ומקיף רחבה יותר ולתת לכם הצעת מחיר לביטוח רכב.

 • טכנולוגיה מתקדמת - כן, גם בביטוח רכב הקידמה משחקת תפקיד. ברשותינו סימולטורים מתקדמים המאפשרים לנו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ולהשיג לכם במסגרת השוואת ביטוח רכב את ההצעה הטובה ביותר על פי דרישותיכם.

 • זמינות מיידית - המערכת שלנו מחוברת למחשבים של חברות הביטוח השונות, הפוליסה שלכם מופקת במקום ללא צורך בהמתנה.  

 • 1) ביטוח חובה
  זוהי פוליסת ביטוח הכרחית שעל כל בעל רכב מנועי לרכוש בישראל מתוקף פקודת ביטוח רכב מנועי (1970). השוואת מחירי ביטוח חובה לרכב מבוצעת על ידינו, ביטוח זה מכסה את הוצאות המבוטח במקרה שיצטרך לשלם פיצויים או טיפולים רפואיים כתוצאה מתאונת דרכים בה היה מעורב כלי הרכב המבוטח.

  שימו לב - ביטוח החובה מבטח נזקי גוף ונפש של הנהג, הנוסעים או הולכי הרגל המעורבים בתאונה, אך לא מכסה רכוש אשר נפגע בתאונה.

  2) ביטוח מקיף
  מעבר לביטוח החובה מומלץ לכל בעל רכב לרכוש גם ביטוח מקיף, אשר מכסה את כלי הרכב בפני מגוון נזקים אפשריים, כמו תאונה, שריפה או גניבה.  גם כאן אנו מבצעים בשבילכם השוואת מחירים לביטוח מקיף לרכב, בהצעת מחיר בביטוח המקיף תוכלו גם לקבל הרחבות שונות אשר ניתן להוסיף לפוליסת הביטוח המקיף כוללות: ביטוח שמשות, רדיו, שירותי גרירה ואף כיסוי למצב של "טוטאל-לוס".
  שימו לב - בהצעת ביטוח מקיף, הפוליסה מכסה כל נזק שנגרם על ידי הרכב המבוטח לכלי רכב אחר, מה שנקרא ביטוח צד ג' (מפני שביטוח מסוג זה כולל בתוכו המון דברים מומלץ לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב בין החברות השונות).

  3) ביטוח צד ג'
  ניתן לרכוש ביטוח צד ג' לא רק כחלק מהביטוח המקיף אלא גם כפוליסה בפני עצמה.
  שימו לב - יש לזכור כי הכיסוי שפוליסה זו מעניקה הוא לרכוש של צד שלישי בלבד ולא של בעל הפוליסה.

בשורה התחתונה אנחנו מתחייבים ל…

 • השוואת מחירי ביטוח רכב מקיף

 • ביצוע אופטימיזציה לדרישות הלקוח
 • ​השוואת ביטוח חובה לרכב
 • מתן מענה לצרכים הייחודיים של כל לקוח

 • יחס מקצועי ואדיב וליווי אישי לאורך התהליך

 • זמינות מירבית לשאלות ובקשות    

   

   

ואם תרצו מעל זה תוספות - יש לנו גם:

 • ביטוח הגנה משפטית

 • ביטוח שבר שמשות

 • ביטוח שרותי גרירה וחילוץ

 • שירותי החלפת גלגל

 • ביטוח לרכב חלופי במקרה של תאונה, גניבה ואובדן להלכה

השוואת מחירי ביטוח רכב בין 9 חברות ביטוח!

בונוס מיוחד - במקום מוקדניות מתחלפות. סוכן ביטוח אשר ישיג לך את הטוב ביותר משלב הרכישה ועד לטיפול במקרה של תביעה!
צרו קשר עכשיו: 03-677-22-77
לקבלת הצעה משתלמת בביטוח רכב:
reply, reply, arrow, left
השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב
טלפון
03-6772277
כתובת
שדרות ירושלים 96, רמת גן.
Facebook
עקבו אחרינו
דריזין  ביטוחים עובדת עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בארץ: