ארכיון
יולי 2020
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
ביטוח קבלנים
 דריזין ביטוחים

דריזין ביטוחים

עוסקים בביצוע עבודות בנייה, שיפוץ או תשתיות?

עוסקים בביצוע עבודות בנייה, שיפוץ או תשתיות? זה הזמן לדעת הכול על ביטוח קבלנים

ביטוח קבלנים הוא למעשה מוצר ביטוחי המיועד ומותאם באופן פרטני לכלל העוסקים בתחום עבודות הקבלניות, בין אם מדובר בקבלני עבודות בנייה או שיפוץ ובין אם מדובר בקבלני עבודות תשתיות.

מוצר ביטוחי זה הינו מסוג "כל הסיכונים" וזאת לנוכח היקף מרכיבי הביטוח הנכללים בו לצרכי כיסוי ביטוחי של כל גורמי הסיכון אליהם חשופים מבצעי העבודות הקבלניות לאורך כל שלבי העבודה.

מספר מילים על תקופת הביטוח

ביטוח קבלנים, מתייחס באופן פרטני לכל אחד מסוגי הפרויקטים והעבודות להם נדרשים קבלנים במקצועות הבנייה, השיפוץ והתשתית. לפיכך, תקופת הפוליסה מוגדרת לזמן קצוב והיא מתחילה במועד רכישת הפוליסה ומסתיימת על פי המוקדם בין הבאים: התאריך בו הפוליסה מסתיימת על פי המצוין בה ו/או במעמד מסירת הפרויקט ו/או במעמד השלמת העבודות הקבלניות מטעם הקבלן (המבוטח) בפרויקט ו/או ביום תחילת השימוש בפרויקט.

פוליסת קבלנים – מה היא כוללת?

ביטוח קבלנים משלב בתוכו שלושה מרכיבי ביטוח עיקריים לצד מרכיבי ביטוח נוספים אותם ניתן לרכוש כהרחבות ביטוחיות לכל אחד משלושת המרכיבים העיקריים הכוללים: ביטוח רכוש, ביטוח צד שלישי וביטוח חבות מעבידים. מרכיבי ביטוח אלו מיועדים לצרכי כיסוי ביטוחי כנגד כל הסיכונים אליהם חשוף הקבלן (המבוטח) לאורך כל תקופת הפוליסה.

ההרחבות הביטוחיות אותן ניתן להוסיף לשלושת מרכיבי הביטוח העיקריים כוללות: ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח שבר מכני לציוד מכני הנדסי (צמ"ה), ביטוח אחריות המוצר למבנים וסוגי הרחבות נוספות אותם ניתן להתאים למאפייני העבודה הקבלנית של המבוטח, היקף העבודות הקבלניות להן הוא נדרש בפרויקט ועוד.

היכן הכי מומלץ לרכוש ביטוח קבלנים?

ביטוח קבלנים מומלץ לרכוש אך ורק בקרב סוכנויות ביטוח המתמחות בתחום הביטוח העסקי. בסוכנויות ביטוח אלו, תוכלו ליהנות משירותי תכנון והקמה בהתאמה אישית לכל סוגי הפוליסות הנחוצות לאנשי המקצוע, נותני השירות ואנשי העסקים שביניכם, ואין זה משנה אם אתם עוסקים בתחום המקצועות החופשיים או בתחום העבודות הקבלניות למטרות בנייה, שיפוץ או תשתיות.

לקבלת הצעת מחיר לרכישת ביטוח קבלנים לחצו כאן

עוד מאמרים בנושא:

ביטוחי רכב

ביטוח צד ג' לרכב

נהיגה יכולה להיות דבר מפחיד מאוד. כל מי שנוהג בכביש מסתכן וצריך להיות זהיר מאוד ומרוכז באופן מלא. אחד הדברים הכי אחראיים שכל נהג יכול

קרא עוד »

תגיות תוכן

גלילה לראש העמוד
Open chat
הצעת מחיר דילוג לתוכן